Reklama

Być piękną w dniu ślubu, czyli "Panna młoda pod skalpelem"

Wtorek, 29 maja 2012 (15:05)

Piękna suknia i zaproszenie gości to dopiero początek przygotowań do ślubu. Niektóre panny młode idą o krok dalej i decydują się na operację plastyczną przed tym niezwykłym dniem. Zmiana stanu cywilnego staje się pretekstem do wyssania tłuszczu z brzucha, naciągnięcia skóry twarzy i wszczepienia implantów piersi.

Zdjęcie

/fot  /materiały prasowe
/fot /materiały prasowe

Która kobieta nie marzy, by w dniu swojego ślubu wyglądać olśniewająco? Nie tylko mieć idealną suknię, fryzurę i makijaż, ale także raz na zawsze wyleczyć się z kompleksów. 

Zdjęcie

/fot /materiały prasowe

Bohaterki programu "Panna młoda pod skalpelem" rywalizują o to, która z nich będzie mogła poddać się zabiegowi chirurgicznemu, mającemu odmienić ją przed ślubem i weselem. Na jakie poprawki zdecyduje się przyszła panna młoda przed tym wielkim i jakże ważnym dla niej wydarzeniem?

Na korektę nosa, powiększenie piersi czy może poprawienie kształtu pośladków? Efekty tej przemiany, pan młody będzie mógł zobaczyć dopiero na ślubnym kobiercu... Wizyta u makijażystki, kosmetyczki, manicurzystki - takie spotkania ma wpisane w swoim terminarzu każda narzeczona.

"Panna młoda pod skalpelem" pozwoli zwyciężczyni wyleczyć się z kompleksów na znacznie dłużej niż jeden dzień. Bohaterka będzie miała niepowtarzalną szansę, by poczuć się lepiej w swojej skórze i by zachwycić ukochanego mężczyznę.

"Panna młoda pod skalpelem" w soboty i niedziele o godz. 21:00 na Club TV.

 Artykuł pochodzi z kategorii: Rozrywka

Reklama