Reklama

Czy będzie koniec świata?

Wtorek, 4 grudnia 2012 (13:55)

Kabaretowy Klub Dwójki jak zawsze idzie z duchem czasu! Chodzi o kalendarz Majów, który kończy się na 21 grudnia 2012roku i przepowiada, że tego dnia ma nastąpić koniec świata. Kabareciarze mają na ten temat sporo do powiedzenia.

Zdjęcie

Muzycznym gościem będzie zespół Bracia, czyli Piotr i Wojtek Cugowscy /fot  /TVP
Muzycznym gościem będzie zespół Bracia, czyli Piotr i Wojtek Cugowscy
/fot /TVP

Który to już z zapowiadanych końców świata? Ile ich jeszcze będzie? I, przede wszystkim, dlaczego ten temat tak bardzo nas fascynuje? Na te pytania spróbują odpowiedzieć Góral, czyli Robert Górski oraz Marcin Wójcik znany widzom jako Jabbar.

Do programu zaprosili krakowski Kabaret PUK i Kabaret Szarpanina ze Szczecina. Zobaczymy też występ Kabaretu Słuchajcie z Zielonej Góry. Muzycznym gościem odcinka będą synowie Krzysztofa Cugowskiego, czyli zespół Bracia.

Zdjęcie

"Kabaretowy Klub Dwójki"
/fot /TVP

Przecież nam tu dobrze

- Świetnie się bawiliśmy na planie tego odcinka, chociaż strach trochę był. Przecież nie wiadomo, co się stanie tego 21 grudnia - mówi Marcin Wójcik. - Dlatego po nagraniu postanowiliśmy zrobić wielki bankiet, na wszelki wypadek, gdyby przepowiednia się sprawdziła - żartuje. Zdradził też, że podczas "Posiedzenia rządu" będą się działy dantejskie sceny.

Uwadze widzów poleca również występ Kabaretu PUK, który ma duże szanse zostać wkrótce gwiazdą estrady. - Ale dlaczego świat miałby się skończyć? Czy nam tu źle? - pyta na koniec rozmowy Marcin Wójcik. I trudno się z nim nie zgodzić.

Marzena Juraczko

"Kabaretowy Klub Dwójki" w niedzielę, 9 grudnia o godz. 18:55 na antenie TVP 2.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozrywka

TV14

Reklama