Reklama

Daniel Craig, Maciej Zakościelny i Doda w "O tym się mówi"

Piątek, 26 października 2012 (13:11)

Sesja do nowego Kalendarza Dżentelmeni, pokaz mody Macieja Zienia oraz wywiad z Danielem Craigiem - to wszystko zobaczymy w najnowszym odcinku „O tym się mówi”.

Zdjęcie

Anna Wendzikowska i Doda /fot  /materiały prasowe
Anna Wendzikowska i Doda
/fot /materiały prasowe

Anna Wendzikowska pojechała z kamerą za kulisy najnowszego pokazu Macieja Zienia. Jaka atmosfera panowała w garderobach? Co mówił projektant tuż przed rozpoczęciem pokazu? Co Doda chciała założyć na tę okazję i dlaczego się to nie udało?

Zdjęcie

O co zapytała Anna Wendzikowska Maćka Zakościelnego?
/fot /materiały prasowe

Prowadząca "O tym się mówi" nie mogła ominąć jednego z najważniejszych kinowych wydarzeń tego roku. Już w najbliższy piątek zadebiutuje na ekranach kin 23 część przygód Agenta 007 - Jamesa Bonda. Z okazji premiery "Skyfall" Ania osobiście spotkała się z odtwórcą głównej roli Danielem Craigiem, jego filmowymi dziewczynami - Berenice Marlohe i Naomi Harris oraz największym wrogiem, którego zagrał Javier Bardem. Daniel Craig opowiedział jak to jest być agentem 007, a jego nowa ukochana zdradziła Ani, jak całuje się człowiek z licencją na zabijanie.

Twórcy jednego z najsłynniejszych polskich kalendarzy już szykują wydanie na nowy rok. Anna Wendzikowska wybrała się na plan sesji do Kalendarza Dżentelmeni. Maciej Zakościelny i Piotr Adamczyk zdradzili jej temat przewodni tegorocznej edycji oraz odpowiedzieli na wiele intymnych pytań.

Jeśli chcecie zobaczyć gwiazdy ekranu  w niecodziennych stylizacjach, oglądajcie kolejny odcinek "O tym się mówi" w najbliższą niedzielę, 28 października o godz. 13:45 na antenie TVN Style.


Artykuł pochodzi z kategorii: Rozrywka

Reklama