Reklama

Finał "Perfekcyjnej Pani Domu"

Poniedziałek, 12 listopada 2012 (12:11)

Ostatni odcinek nie oznacza jednak końca programu. To już pewne: wiosną będzie kolejna edycja „Perfekcyjnej Pani Domu”. Z tą samą gospodynią!

Zdjęcie

Największy postrach budzi test białej rękawiczki /  /TVN
Największy postrach budzi test białej rękawiczki
/ /TVN

Spodziewano się sukcesu, ale jego rozmiar zaskoczył nawet wszechwładnych dyrektorów TVN. Małgorzata Rozenek i prowadzony przez nią program "Perfekcyjna Pani Domu" były gwiazdami jesiennej ramówki. To dlatego jeszcze przed końcem serii zapadła decyzja: kręcimy kolejną! 

Zdjęcie

Małgorzata Rozenek podpowiada nie tylko jak uporządkować dom, ale i życie
/ /TVN

Dwie kobiety i ich problemy

Kogo zobaczymy w ostatnim odcinku? Dwie zupełnie różne kobiety: nastolatkę oraz kobietę dojrzałą. Marysia z Grajewa ma 19 lat i jest mamą dwuletniego synka. Rola pani domu nieco ją przerosła! Razem z mężem, równolatkiem, szybko wkroczyli w dorosłość i zostali rodzicami. Prowadzenie domu i jednoczesne bycie mamą to duże wyzwanie dla kobiety, która ciągle gdzieś w środku czuje się zbuntowaną nastolatką. Teraz nastał dla niej czas by zmierzyć się ze światem dorosłych.

Ona jedna i ich dwóch

Katarzyna z Ostródy to 37-letnia księgowa. W domu ma dwóch mężczyzn: męża, który pracuje jako kucharz w restauracji i 12-letniego syna. Kasia w pracy jest dobrze zorganizowana i zdyscyplinowana. W domu jest inaczej. Sprzątanie odbywa się dwa razy do roku. W międzyczasie domownicy uładzają z grubsza, upychając wszystkie niepotrzebne przedmioty do jednego wolnego pokoju, tzw. graciarni. Syn Kasi uczy się od rodziców takiego prowadzenia domu! Czy pojawienie się perfekcyjnej pani domu zmieni ten stan rzeczy?

Będzie kolejny sukces?

Każdy odcinek "Perfekcyjnej Pani Domu" oglądało średnio 1,3 miliona osób. W poniedziałki o tej porze nie było innego programu o lepszej oglądalności!
- Jesteśmy zadowoleni z wyników oglądalności tego programu - mówi Bogdan Czaja, wicedyrektor do spraw programowych w TVN i ogłasza: - Będzie trzecia edycja "Perfekcyjnej Pani Domu" prowadzonej przez Małgorzatę Rozenek.

Beata Modrzejewska

"Perfekcyjna Pani Domu", poniedziałki godz. 22:30, TVN

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozrywka

Telemax

Reklama