Reklama

Grunt to perfekcja

Czwartek, 26 stycznia 2012 (16:06)

Programy poradnikowe cieszą się coraz większą popularnością. Dzięki nim wiemy, co jeść, kupować, jak sprzątać. Ich prowadzące zyskały olbrzymią popularność. Niektóre nawet dorobiły się fortuny.

Zdjęcie

  Magdalena Wójcik prowadzi program "Pozamiatane" /materiały prasowe
  Magdalena Wójcik prowadzi program "Pozamiatane"
/materiały prasowe

Niestety majątku nie zbiła na poradnikach żadna Polka. Królową gospodyń domowych jest niewątpliwie Brytyjka Anthea Turner prowadząca program pod tytułem "Perfekcyjna pani domu". Już wkrótce na antenie TVN Style ruszy polska wersja poradnika. Wiadomo już, że poprowadzi go Małgorzata Rozenek.

Zostań perfekcjonistką

Program pokazuje, jak zorganizować dom, żeby wszystko działało jak w zegarku. Jakie robić zakupy, jak sprzątać, żeby nie tracić czasu, co kupić na obiad. W Wielkiej Brytanii "Perfekcyjna pani domu" była prawdziwym hitem. Anthea Turner zarobiła majątek na książce o tym samym tytule. Polskie produkcje nie dorównują zachodnim poradnikom, ale warto je oglądać, by dowiedzieć się, jak prowadzić gospodarstwo domowe.

Pozamiataj z sensem

Na polskim rynku mamy program "Pozamiatane" emitowany na antenie Polsat Cafe. Magdalena Wójcik wciela się tam w rolę szefowej agencji sprzątającej, która ma doprowadzić dom klienta do porządku. Innym wartym polecenia programem tej samej stacji są "Gadżety kobiety", którego gospodynią jest piękna Ewa Wachowicz, prowadząca również program kulinarny.

Zdjęcie

  Anna Nowak-Ibisz w roli "Pani Gadżet" /TVN
  Anna Nowak-Ibisz w roli "Pani Gadżet"
/TVN

Nie ryzykuj, kup sprawdzone

W ofercie TVN Style, obok licznych zagranicznych produkcji, możemy zobaczyć Annę Nowak-Ibisz, która doradza nam, co kupić, by domowe życie stało się prostsze. I tak w najbliższym programie dowiemy się, że warto mieć w domu maszynę fitness i wyciskarkę do soków.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozrywka

Telemax

Reklama