Reklama

Gwiazdy wybrały Miss Kosmetyczek

Poniedziałek, 9 stycznia 2012 (11:22)

Katarzyna Cichopek, czyli Kinga Zduńska z "M jak miłość", była jedną z gwiazd niedzielnych wyborów Miss Kosmetyczek. Na gali zjawiło się mnóstwo pięknych aktorek, a w jury zasiadły telewizyjne osobowości.

Zdjęcie

    /AKPA
   
/AKPA

Wybory najpiękniejszej kosmetyczki w Polsce odbyły się już po raz trzeci. To niezwykły konkurs piękności, w którym o laur Miss starają się specjalistki od urody na co dzień odpowiadające za wygląd m.in. serialowych gwiazd i gwiazdek i zazwyczaj stojące w ich cieniu.

Finałowa gala Miss Kosmetyczek 2012 ściągnęła w niedzielny wieczór do warszawskiego hotelu Sheraton wiele aktorek, które świetnie zdają sobie sprawę z tego, jak wiele zawdzięczają swoim... kosmetyczkom. Wśród kibicujących walczącym o zwycięstwo paniom były m.in. Katarzyna Bujakiewicz, którą wkrótce zobaczymy w nowym serialu "Szpital Alicji", Andżelika Piechowiak, czyli Mirka Kwiatkowska z "M jak miłość", Marta Powałowska i Aleksandra Kisio, czyli Basia Stasiak i Gośka Figura z "Prosto w serce", Magdalena Górska, czyli Iza z "Na dobre i na złe", Małgorzata Pieńkowska, czyli Maria Zduńska-Rogowska z "M jak miłość", i Magdalena Waligórska, czyli Wioletka z "Rancza".

Z uwagą obserwował też wybory Marek Włodarczyk, czyli niezapomniany Józef Cieplak z "BrzydUli" i komisarz Zawada z "Kryminalnych".

- Wygląd jest bardzo ważny dla każdej kobiety. To, jak wyglądamy, w dużej mierze zależy od tego, jaką mamy kosmetyczkę - żartowała w kuluarach Katarzyna Cichopek. - Dobra kosmetyczka to prawdziwy skarb! - mówiła serialowa Kinga Zduńska.

Miss Kosmetyczek 2012 została specjalistka od stylizacji paznokci Angelika Plank.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia gwiazd i gwiazdek, które w niedzielę podziwiały urodę polskich kosmetyczek. Zobaczcie, jak aktorki prezentowały się na gali w hotelu Sheraton.

Wybory Miss Kosmetyczek

liczba zdjęć: 26

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozrywka

Agencja W. Impact

Reklama