Reklama

Jakie świąteczne prezenty zaproponuje nam "Pani Gadżet"?

Poniedziałek, 10 grudnia 2012 (11:28)

Anna Nowak-Ibisz opowiada nam, kiedy kupuje prezenty pod choinkę i co przekaże na rzecz WOŚP.

Zdjęcie

– W świątecznym odcinku z pewnością pojawią się przedmioty, na które nas stać – zapewnia gospodyni programu „Pani Gadżet”. /fot  /TVN
– W świątecznym odcinku z pewnością pojawią się przedmioty, na które nas stać – zapewnia gospodyni programu „Pani Gadżet”.
/fot /TVN

Czy w świątecznym odcinku swojego programu będzie Pani polecać tylko praktyczne gadżety?
- Pokażę rzeczy zarówno przydatne, jak i wyjątkowe, niebanalne, często wykonane ręcznie, z miłością i uwagą. Takie powinny być prezenty pod choinką!

Zaprezentuje Pani prezenty uniwersalne - dla kobiet i mężczyzn?
- Absolutnie nie! Coś takiego jak prezent uniwersalny po prostu nie istnieje! Uważam, że każdy z nas jest wyjątkowy, więc zasługuje na wyjątkowy prezent. \

Zdjęcie

Program „Pani Gadżet”, który prowadzi Anna Nowak-Ibisz, emitowany jest od kwietnia 2011 roku.
/fot /TVN

Czego jeszcze możemy się spodziewać w świątecznym odcinku "Pani Gadżet"?
- Mnóstwa ozdób i dekoracji, do których mam słabość. Pojawią się niebanalne choinki, m.in. z filcu i z drewna, świece, serwetki... Odwiedzę też fabrykę bombek, w której zamierzam wykonać kilka ozdób, aby przekazać je na licytację Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Czy mogłaby Pani wskazać gadżet 2012 roku, bez którego nie wyobraża sobie Pani życia codziennego?
-Miłość i czas dla bliskich! To są jedyne rzeczy, bez których nie wyobrażam sobie życia codziennego. Jeśli zaś chodzi o przedmioty użytkowe, to jest ich tyle, że nie sposób coś wybrać.

Lubi Pani robić prezenty?
- Oczywiście! Prezenty zbieram przez cały rok. Uważam, że robienie zakupów na ostatnią chwilę nie ma sensu. Trudno wówczas o coś wyjątkowego, a szanse na zrobienie czegoś własnoręcznie maleją. Inaczej jest w przypadku dzieci, które list do Mikołaja piszą późno. Korzystam wtedy ze sklepów internetowych. Także zagranicznych.

Rozmawiała Małgorzata Pokrycka

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozrywka

Kurier TV

Reklama