Reklama

Jesień bez Szymona w TVN

Poniedziałek, 13 sierpnia 2012 (15:37)

Stało się to, o czym spekulowano przez całe wakacje. Szymon Majewski nie dostanie nowego programu w TVN. Satyryka w ramówce zastąpi serial medyczny z Pawłem Małaszyńskim i Magdaleną Różczką oraz Małgorzata Rozenek jako „Perfekcyjna Pani Domu”.

Zdjęcie

Szymon Majewski pauzuje /  /AKPA
Szymon Majewski pauzuje
/ /AKPA

Zdjęcie

Teraz Małgorzata Rozenek ma przyciągać widzów do TVN
/ /AKPA

Po bardzo słabych wynikach oglądalności ostatniego sezonu programu Szymona Majewskiego władze TVN postanowiły nie emitować we wrześniu kolejnej serii show.
- Szymon Majewski ma ciągle kontrakt z TVN. Tej jesieni nie będzie mieć programu, ale myślę, że przerwa nam dobrze zrobi - powiedział Edward Miszczak dyrektor programowy TVN na konferencji prasowej.

Wygląda na to, że Szymon Majewski nie bawi widowni już tak jak dawniej. Coraz wymyślniejsze gagi, przebieranki oraz emisja programu na żywo nie przekonały widzów do satyryka. Kłopoty Majewskiego zaczęły się wraz z występem w serii reklam jednego z banków. To wtedy spadła na niego fala krytyki, po której zawieszono mu program w TVN. Po tym wydarzeniu nigdy nie odzyskał powodzenia w rankingach oglądalności.

W nowym sezonie pustkę po programie "Szymon na żywo" wypełnią produkcje skierowane głównie do kobiecej publiczności. Nowy serial "Lekarze" to ambitna opowieść o pracownikach klinki w Toruniu. W rolach głównych: Magdalena RóżczkaPaweł Małaszyński. Na ekranie zobaczymy również cenionych aktorów m.in. Danutę Stenkę, Szymona Bobrowskiego i Katarzynę Bujakiewicz. Stacja bardzo wierzy w powodzenie "Lekarzy", dlatego od razu przygotowuje drugą serię produkcji. Serial zostanie pokazany w poniedziałki o godz. 21:30.

Drugą pozycją jest dobrze znana widzom TVN Style "Perfekcyjna Pani Domu". Małgorzata Rozenek oczarowała widzów tak bardzo, że dostała awans. Od teraz późne poniedziałkowe wieczory w TVN będą należały do niej. Domowe porady będziemy mogli zobaczyć o 22:30. Jak deklarują przedstawiciele TVN, późna emisja programu to zabieg celowy. Ma ona służyć temu, aby gospodynie domowe po pracy, mogły w spokoju obejrzeć ulubiony program.

"Lekarze" od 3 września w poniedziałki o godz. 21:30.
"Perfekcyjna Pani Domu" od 3 września w poniedziałki o godz. 22:30.

mj

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozrywka

Reklama