Reklama

Kabaret dla każdego

Poniedziałek, 9 lipca 2012 (10:36)

Trzech gospodarzy. Trzy wizje kabaretu. Dobra zabawa dla wszystkich.

Zdjęcie

Jednym z gości specjalnych będzie kabaret Hrabi z rewelacyjną Joanną Kołaczkowską w roli głównej. /fot  /AKPA
Jednym z gości specjalnych będzie kabaret Hrabi z rewelacyjną Joanną Kołaczkowską w roli głównej.
/fot /AKPA

Nowiutki amfiteatr nad jeziorem Czos zasługuje na specjalny show. I taki z pewnością zapewni 14. Mazurska Noc Kabaretowa. 

Zdjęcie

Kabaret Limo
/fot /AKPA

Trzy po trzy

Składać się będzie z trzech części, a każdą z nich poprowadzi inny kabaret. Na pierwszy ogień pójdzie Limo. Pochodząca z Gdańska grupa zaprezentuje własną wizję dobrego kabaretu. A że się na tym znają, świadczą liczne nagrody i pozostające w pamięci widzów skecze o Świętej Inkwizycji, habity i czarne trampki. Jako drudzy swoją godzinę zagospodarują Raki.

Śląsk rządzi

Kto jak kto, ale panowie ze Śląska na rozśmieszaniu znają się doskonale - w końcu robią to od trzydziestu lat! Tercet z Rudy Śląskiej przedstawi swoje piosenki i całkiem nowe, przygotowane na tę okazję, skecze. Ale najtrudniejsze zadanie ma ostatni gospodarz - Kabaret Młodych Panów. Wystąpić po tak znamienitych kolegach, utrzymać zainteresowanie widzów i sprawić, by nadal dopisywały im humory, to poważna sprawa. Ale kto poradziłby sobie lepiej niż nazywający siebie "Bezczelnie młodymi" satyrycy z Rybnika?

Z pomocą przyjaciół

Każdy z gospodarzy nie tylko przedstawi swój program, ale zaprosi na scenę gości specjalnych, wśród których nie zabraknie m.in. Andrzeja Grabowskiego, Łowców.B, Tomasza Jachimka i Marcina Dańca.

"Mazurska Noc Kabaretowa" w sobotę, 14 lipca o godz. 20:05 na antenie TVP2.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozrywka

Teleświat

Reklama