Reklama

"Kilerskie Karaoke" z gwiazdami

Wtorek, 18 września 2012 (14:40)

Nowe show Eska TV zapowiadane jest jako najtrudniejszy test polskiego show-biznesu. Występy artystów w ekstremalnych warunkach oceniać będą Katarzyna Kwiatkowska, Magdalena Schejbal i Igor Nurczyński.

Zdjęcie

Katarzyna Kwiatkowska i Magdalena Schejbal /  /AKPA
Katarzyna Kwiatkowska i Magdalena Schejbal
/ /AKPA

Zdjęcie

"Kilerskie Karaoke" - nowa propozycja ESKA TV
/ /materiały prasowe

"Kilerskie Karaoke" na antenie Eska TV rusza już 7 października o godz. 18:00. Wiadomo, że w dzisiejszej rzeczywistości o powodzeniu programu typu talent show decyduje w dużej mierze idealnie dobrane jury. Spontaniczność, ogromne poczucie humoru oraz wyjątkowa osobowość - to warunki, które musi spełniać obsada jurorska tak odjechanego programu jak "Kilerskie Karaoke". Wybrano więc do tego grona aktorki Katarzynę Kwiatkowską i Magdalenę Schejbal oraz dyrektora programowego ESKA TV, Igora Nurczyńskiego. Całej trójce z pewnością nie brakuje energii.
Dlaczego panie zgodziły się zasiąść na jurorskich fotelach? Jaką rolę tym gronie będzie pełnił Igor Nurczyński?

Katarzyna Kwiatkowska ma na swoim koncie doświadczenie w pracy przy programach rozrywkowych.  Znana jest szerokiej publiczności z "Szymon Majewski Show", w którym wcielała się w wielu polskich artystów. Doda czy Krystyna Janda w jej wykonaniu zachwycały miliony Polaków. Co przekonało ją do tego, by wziąć udział w "Kilerskim Karaoke"?
- Myślę, że to będzie dla mnie zupełnie nowe doświadczenie. Bycie jurorem to przecież nie jest bułka z masłem,  trzeba się zdyscyplinować i w formie haiku powiedzieć coś, co nie znudzi publiczności i będzie przede wszystkim dowcipne. Taki właśnie jest charakter tego programu. Nie jest to typowy talent show. Tu liczy się po prostu dobra zabawa - podsumowuje aktorka. 

Zdjęcie

Igor Nurczyński, dyrektor programowy ESKA TV
/ESKA TV /materiały prasowe

A dlaczego Magdalena Schejbal postanowiła dołączyć do ekipy "Kilerskiego Karaoke"?
- Zawsze chciałam zagrać z Kasią Kwiatkowską. W ostatnim momencie nam się nie udało, więc postanowiłam sobie w życiu, że zrobię wszystko, by do tego doszło. I właśnie teraz się udało - śmieje się Magda. - Cieszę się również, że w tym show moje umiejętności zawodowe i wiedza nie decydują o czyimś życiu, tak jak zdarza się w przypadku jury w innych programach - dodaje na koniec.

Co na to wszystko dyrektor programowy Eska TV?
- Szukaliśmy nowego sposobu na to, by przyciągnąć do naszej stacji tych, którzy po pierwsze kochają muzykę, a po drugie chcieliby zobaczyć coś zupełnie nowego. Myślę, że to show daje przede wszystkim dużą dawkę muzyki, bardzo dużą dawkę gwiazd i to w takim wydaniu, w którym nie zobaczycie ich w żadnym innym programie. Jestem w jury tą ciemną stroną mocy, bo moje dwie przepiękne koleżanki będą reprezentować tę dobrą. Pełnię rolę faceta, który twardo stąpa po ziemi. Wszyscy mówią już do mnie Darth Vader - mówi z uśmiechem Igor Nurczyński.

W "Kilerskim Karaoke" każdy musi mieć dystans do siebie, a szczególnie gwiazdy, które wezmą w nim udział. Konkurencje, które na nie czekają, budzą grozę. Mróz, ogień, pająki, gady - z tym będą musieli się zmierzyć artyści występujący w nowym muzycznym programie Eska TV!

Którzy artyści wykażą się odwagą i wystąpią w programie? Dowiecie się już niebawem.
Program startuje w niedzielę, 7 października, o godz. 18:00!


Artykuł pochodzi z kategorii: Rozrywka

Reklama