Reklama

Koncerty z Dwójką

Poniedziałek, 13 sierpnia 2012 (15:29)

W niedzielny wieczór czeka nas prawdziwa uczta! Dwójka pokaże jeden ze swoich letnich, cyklicznych koncertów. Tym razem największe gwiazdy popu wystąpią na bydgoskiej scenie.

Zdjęcie

Andrzej Piaseczny /fot  /AKPA
Andrzej Piaseczny
/fot /AKPA

Wakacje to najlepszy czas na koncerty. Bawią się na nich nie tylko ludzie, którzy kupili bilety, ale i ci, którzy spędzają czas przed telewizorem. Tym razem w cyklu "Lato Zet i Dwójki" zobaczymy wyjątkowe wydarzenie.

Zdjęcie

"Bracia"
/fot /AKPA

Kto i gdzie?

W hali widowiskowo- sportowej "Łuczniczka" w Bydgoszczy wystąpią gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Zaspiewają m.in. Andrzej Piaseczny, Blue Café, Bracia. Łukasz Zagrobelny, Ania Wyszkoni, Volver. Zaśpiewa też gwiazda światowego formatu - Oceana. Będą też mniej znani artyści, którzy dopiero przebijają się na szczyt.

Teraz ich czas

Pojawi się Małgorzata Jamroży - laureatka wielu festiwali, ale przede wszystkim zwyciężczyni gali "Szansy na sukces" z Moniką Brodką. Inną, wartą uwagi wokalistką jest śpiewająca z Kayah, Kasią Wilk i Mezo - Ewa Jach. Wykona piosenkę pt. "Mamy czas", która promować będzie jej debiutancką płytę. Do grona walczących o popularność zaliczyć można również Monikę Urlik. To dziewczyna, która pokazała wszystkim malkontentom, że chcieć, to móc. Do programu "The Voice Of Poland" trafiła będąc w zaawansowanej ciąży. Była w zespole Nergala. Twierdzi, że jej dziecko będzie do niego mówiło wujku. Koncert poprowadzą Agnieszka Szulim, Mateusz Szymkowiak i Rafał Olejniczak.

"Lato Zet i Dwójki" w niedzielę, 19 sierpnia o godz. 20:05 na antenie TVP2.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozrywka

Telemax

Reklama