Reklama

Krzysztof Ibisz z nowym programem?

Poniedziałek, 6 sierpnia 2012 (10:19)

Wszystko wskazuje na to, że popularny prezenter Krzysztof Ibisz powróci z nowym programem do Polsatu. Jak mówi się nieoficjalnie, stacja po kilku latach ma wreszcie pomysł na nowy show dla Ibisza.

Zdjęcie

Krzysztof Ibisz /  /MWMedia
Krzysztof Ibisz
/ /MWMedia

Krzysztof Ibisz ma pojawić się w jesiennej ramówce z całkowicie nowym programem, który prawdopodobnie zastąpi magazyn "Się kręci". W zeszłym tygodniu poinformowano, że po wakacyjnej przerwie nie zobaczymy już go na antenie. Formuła audycji wyczerpała się, a dotychczasowi prowadzący mają już swoje własne programy.

Telewizja Polsat szuka więc nowego pomysłu na swoje sobotnie, przedpołudniowe pasmo. Jak mieli zauważyć włodarze telewizji, idealnym kandydatem do poprowadzenia nowego show jest Krzysztof Ibisz. Ostatnio prezenter nie pojawiał się na głównej antenie stacji. Został gospodarzem talk-show "Zrozumieć kobietę" w Polsat Cafe.
To właśnie dzięki intymnym rozmowom z kobietami, kierownictwo Polsatu dostrzegło ponownie w Krzysztofie Ibiszu spory potencjał, który ma zamiar zagospodarować już jesienią. Szczegóły nowego programu Krzysztofa Ibisza są jeszcze tajemnicą, ale jak się spekuluje, prezenter miałby go poprowadzić w towarzystwie nieznanych szerzej nowych twarzy stacji.

mj

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozrywka

Reklama