Reklama

Kulinarne wojny

Wtorek, 6 marca 2012 (15:04)

Dzięki programom kulinarnym zdrowe gotowanie stało się dla wielu Polaków nowym stylem życia.

Zdjęcie

Magda Gessler /     /TVN
Magda Gessler
/ /TVN

Obecnie każda szanująca się stacja musi mieć swój program kulinarny. W nowym sezonie telewizyjnym zostaliśmy zaskoczeni tylko jedną nowością. Która pozycja tym razem osiągnie najwyższą oglądalność?

Temat na czasie

Jedynka ponownie postawiła na Adama Gesslera. Po półrocznej przerwie, znowu zaprosiła restauratora do współpracy. Prowadzi on nowy cykl programów, w którym przedstawia kuchnię reprezentacji każdego kraju, który bierze udział w Euro 2012. Przedstawi też polskie miasta, w których zgrupowane będą drużyny piłkarskie. Adam Gessler sprawdzi, jak te miasta przygotowane są pod względem gastronomicznym na przyjęcie rzeszy kibiców.

Ma być smacznie i z biglem

Była szwagierka restauratora, Magda Gessler nadal będzie uczyć właścicieli lokali gastronomicznych w całej Polsce, jak mają osiągnąć sukces. Czy gwiazda, poza nowym wyglądem po zrzuceniu nadmiaru kilogramów, jest w stanie nas jeszcze czymś zaskoczyć? Robert Makłowicz przez lata podróżowania zapoznał nas z różnorodnością potraw na całym świecie. Miejmy nadzieję, że nadal zostały nieodkryte regiony, o których opowie z właściwą sobie pasją. W Polsacie od lat rządzi Ewa Wachowicz. Jej program różni się od pozostałych autentycznością. Wiele odcinków nagrywanych jest u niej w domu, a przepisy przez nią prezentowane są głównie jej autorstwa. Kto ma szansę zostać naszym kulinarnym guru w nadchodzącym sezonie? 

Zdjęcie

Adam Gessler /    /AKPA
Adam Gessler
/ /AKPA

Adam Gessler - Nazywano go królem restauratorów. Już jego ojciec był właścicielem restauracji, dlatego miał ułatwione zadanie przy wyborze drogi życiowej. Niestety kilka lat temu zaczęły się jego poważne problemy finansowe zakończone bankructwem. Mimo to nadal prowadzi wiele mniejszych bądź większych knajpek. Dzięki niemu Magda Gessler poznała swojego byłego męża, a Adama brata, który wprowadził ją do kulinarnego imperium.



Zdjęcie

Ewa Wachowicz
/ /materiały prasowe

Ewa Wachowicz - W 1992 r. została Miss Polonia i III wicemiss konkursu Miss Świata. Później była rzecznikiem prasowym premiera Waldemara Pawlaka. W ostatnich latach zaczęła swoją przygodę kulinarną. Gotuje na ekranie i wygląda jak zwykle bardzo apetycznie.

Zdjęcie

Robert Makłowicz
/ /AKPA

Robert Makłowicz - Jest znanym dziennikarzem i publicystą, ale przede wszystkim podróżnikiem i smakoszem, który znakomicie zna się na gotowaniu. Kiedyś namieszał trochę ze studiowaniem. Próbował swoich sił na prawie, a potem na historii, jednak zdecydował, że najlepiej miesza w garach.

Magda Gessler - Jeszcze kilka lat temu widzowie wcale jej nie znali. Na ekranie zaistniała w 2010 r. w programie "Kuchenne rewolucje". Była to zupełnie nowa, odważna propozycja, która od razu przypadła telewidzom do gustu. Dziś Gessler ma wielu zwolenników, ale są też tacy, którym nadepnęła na odcisk swoimi zgryźliwymi komentarzami. Wszyscy dobrze wiedzą, że w swoim programie bywa dość kontrowersyjna, więc restauratorzy zgłaszający się do ratowania swoich lokali powinni być ostrożni. Umiejętności restauratorskie zdobyła dzięki małżeństwu z Piotrem Gesslerem. Później otworzyła własne restauracje. Jest również autorką wielu książek kulinarnych.




Artykuł pochodzi z kategorii: Rozrywka

Kurier TV

Reklama