Reklama

Maja Sablewska zostaje w TVN

Środa, 4 stycznia 2012 (09:26)

Nazwisko Mai Sablewskiej od kilku miesięcy nie schodzi z pierwszych stron gazet. Była menadżerka m.in. Dody i Edyty Górniak, oraz członkini jury w show TVN "X Factor" ostatnio została zwolniona z tej funkcji. Okazuje się jednak, że Sablewska nie znika z TVN...

Zdjęcie

  Maja Sablewska /AKPA
  Maja Sablewska
/AKPA

Kiedy wszyscy spekulują o tym, kto zastąpi Maję Sablewską na jurorskim fotelu "X-Factor", sama główna bohaterka tej historii nie składa broni. Jak donosi jedna z gazet, Sablewska ma pomysł na nowy program, w którym będzie poszukiwać młodych i zdolnych artystów.

Idea podobno spotkała się z dużą przychylnością Edwarda Miszczaka, który zgodził się na to, aby stacja TVN zaangażowała się w projekt. Pierwsza część show odbędzie się w Internecie, następne zaś zostaną pokazane w telewizji.

Plany dalszej współpracy z TVN potwierdza sama Sablewska. Wcześniej wspominała o tym w porannym programie "Dzień Dobry TVN", a ostatnio na swoim blogu: - Zmienia się jury "X Factor", w którym nie będę brała udziału. [...] Rozstaję się z formatem, ale nie z telewizją TVN - stwierdziła.

mj

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozrywka

Reklama