Reklama

Najsztub zaczyna przesłuchania

Poniedziałek, 10 września 2012 (11:07)

Piotr Najsztub powraca na telewizyjne ekrany. Tym razem na antenie TVN Style dziennikarz wysłucha opowieści znanych kobiet.

Zdjęcie

Piotr Najsztub /Justyna Drążek /TVN
Piotr Najsztub
/Justyna Drążek /TVN

Znany z bezkompromisowości dziennikarz nie boi się trudnych pytań. Do swojego najnowszego programu "Najsztub słucha" zaprosił sześć popularnych kobiet. Bez owijania w bawełnę postara się porozmawiać z nimi na najintymniejsze tematy. Nie zabraknie także interesujących ciekawostek z życia bohaterek programu.

Zdjęcie

W pierwszym odcinku gościem Piotra Najsztuba będzie Anna Mucha
/Justyna Drążek /TVN

W programie pojawią się m.in. Marta Grycan, Doda, Małgorzata Rozenek, Tatiana Okupnik i Anna Grodzka. Widzowie dowiedzą się, jaki jest stosunek Marty Grycan do utytułowania jej w mediach mianem "królowej stylu", czy Doda chciałaby zostać mamą, kim jest partner Tatiany Okupnik, czy Małgorzata Rozenek chciałaby rozpocząć karierę muzyczną oraz co zmieniło się w życiu Anny Grodzkiej po zostaniu posłanką.

Na pierwszy ogień idzie Anna Mucha. Aktorka po urodzeniu dziecka znacznie zmieniła swój wizerunek w mediach. Z lubiącej szokować swoimi wypowiedziami seksbomby przeistoczyła się na naszych oczach w przykładną matką. Jakie są jej plany życiowe? Czy jest gotowa na drugie dziecko? Czego się boi? O czym marzy Anna Mucha?
O tym wszystkim w programie "Najsztub słucha", od poniedziałku 10 września o 22:15, TVN Style.

mj

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozrywka

Agencja W. Impact

Reklama