Reklama

Nietypowe zagranie WOŚP

Środa, 2 stycznia 2013 (10:57)

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy nieustannie zaskakuje. W tym roku obrała sobie nietypowy cel – zagra nie tylko dla dzieci, ale też dla osób starszych.

Zdjęcie

Jerzy Owsiak wystąpi w swojej tradycyjnej finałowej żółtej koszuli. /fot  /AKPA
Jerzy Owsiak wystąpi w swojej tradycyjnej finałowej żółtej koszuli.
/fot /AKPA

"Dla ratowania życia dzieci  i godnej opieki medycznej seniorów" - tak brzmi hasło 21. finału WOŚP. - Chcemy zwrócić uwagę Polaków na wszystkie kwestie związane z jakością opieki medycznej, a także i niestety bardzo częstym zjawiskiem wykluczenia, jakie dotyka ludzi w podeszłym wieku - napisano na oficjalnej stronie Orkiestry. Z badań przeprowadzonych przez Fundację wynika, że aż 91 procent Polaków akceptuje taki właśnie cel finału. 

Zdjęcie

Zespół Enej zagra na tradycyjną ukraińską nutę.
/fot /AKPA

Koncerty i aukcje

W całym kraju odbędą się imprezy okolicznościowe. Największy koncert zaplanowano w Warszawie, gdzie zagrają m.in. Enej, Doda, Lipali i Kamil Bednarek. Na ulicach kwestować będą wolontariusze, a chętni mogą też brać udział w licznych aukcjach internetowych, na których można wygrać m.in. gadżety od gwiazd kultury i sportu, dzień z Biurem Ochrony Rządu oraz kolację ugotowaną przez Janusza Palikota. Relacje z finału na antenie Dwójki, TVN i TVN 24 przez całą niedzielę, 13 stycznia 2013 roku.


Artykuł pochodzi z kategorii: Rozrywka

TV14

Reklama