Reklama

Ola Woźniak gospodynią nowego show czy tylko gospodynią domową?

Czwartek, 12 stycznia 2012 (09:25)

Aleksandra Woźniak, czyli Jagna z "Plebanii" i Monika z "Linii życia" może zostać bez pracy. Może też wystąpić w całkiem odmiennej roli. Jest jedną z najpoważniejszych kandydatek do roli prowadzącej nowy program telewizyjny. Jaki?

Zdjęcie

  Aleksandra Woźniak /Agencja W. Impact
  Aleksandra Woźniak
/Agencja W. Impact

Stacja TVN Style przygotowuje się do realizacji nowego show, którego bohaterkami będą... gospodynie domowe. "Perfekcyjna Pani Domu" to znany już w wielu krajach format. Uczestniczki programu walczą w nim o miano gospodyni idealnej. Producenci polskiej wersji podobno są coraz bliżsi podjęcia decyzji, że prowadzącą zostanie Ola Woźniak, która świetnie wypadła na castingu do tej roli.

Aleksandra Woźniak znana jest z tego, że świetnie sobie radzi w kuchni, sama prowadzi dom i sama wychowuje córki - bliźniaczki Anię i Julię. Dla 37-letniej aktorki zajmowanie się porządkami, zakupami i opieką nad dziećmi to ogromna przyjemność.

- Dom to najważniejsza sprawa w moim życiu - powiedziała kiedyś w wywiadzie.

- Kiedy byłam nastolatką, zajmowałam się młodszymi braćmi i bardzo chętnie pomagałam mamie w prowadzeniu domu - mówiła.

Dla Aleksandry Woźniak prowadzenie telewizyjnego show to wielka szansa na zdobycie ogromnej popularności i... pracy. Serial "Linia życia", z którym wiązała duże nadzieje, niestety nie doczekał się kontynuacji, a "Plebania" też zniknie niebawem z anteny.

"Perfekcyjna Pani Domu" to program, w którym prowadząca odwiedza kobiety i uczy je, jak dbać o porządek we własnym domu. Gospodyni oryginalnej wersji - Brytyjka Anthea Turner - stała się dzięki udziałowi w show wielką gwiazdą i autorytetem w sprawach związanych z prowadzeniem domu.

Polska wersja programu pojawi się antenie TVN Style na przełomie marca i kwietnia i, jak zapowiadają producenci, ma szansę stać się jednym z największych przebojów wiosennej ramówki stacji. W najbliższych dniach okaże się, czy Aleksandra Woźniak wygrała casting na prowadzącą i tym samym stanie się już wkrótce najpopularniejszą w Polsce gospodynią domową.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozrywka

Agencja W. Impact

Reklama