Reklama

Rozrywkowa wiosna w Polsacie

Sobota, 11 lutego 2012 (12:05)

Wiosna w telewizji Polsat zapowiada się niezwykle ciekawie. Pojawią się dwa duże programy talent-show oraz znane i kochane przez widzów seriale. Nie zapomniano też o miłośnikach sportowych emocji.

Zdjęcie

Nowość na antenie Polsatu - "Tylko taniec" /     /AKPA
Nowość na antenie Polsatu - "Tylko taniec"
/ /AKPA

Taniec i śpiew


Najważniejszym programem w wiosennej ramówce będzie "Tylko taniec. Got to Dance" - show, w którym tancerze i grupy taneczne rywalizują o miano najlepszych w Polsce. Oceniane będą wszelkie techniki, od klasycznych do tańca brzucha, burleski, modern jazz czy bollywood.  Gra toczy się o wysoką stawkę. Do wygrania jest 100 tysięcy złotych oraz występ na festiwalu Top Trendy. W jury  "Tylko taniec. Got to Dance" zasiądą: Krystyna Mazurówna - znana tancerka i choreografka o międzynarodowej sławie, Michał Malitowski - najbardziej utytułowany tancerz latino na świecie, Alan Andersz - aktor, wielokrotny mistrz Polski w tańcach młodzieżowych, oraz Joanna Liszowska - wszechstronnie uzdolniona aktorka, piosenkarka i tancerka. Show poprowadzą: Maciej Dowbor oraz Katarzyna Kępka - znana dotychczas z anteny młodzieżowej stacji VIVA Polska.
W nowym telewizyjnym sezonie na antenie nie mogło zabraknąć uwielbianego przez widzów programu "Tylko Muzyka. Must Be The Music". Kora, Elżbieta Zapendowska, Łozo oraz Adam Sztaba wyruszyli już na poszukiwania uzdolnionych piosenkarzy, którzy powtórzą sukces finalistów poprzednich edycji (Enej i Maciej Czaczyk). Program jak zwykle poprowadzą Paulina Sykut i Maciej Rock.

Lubiane seriale


Wielkie namiętności, życiowe dylematy i nieoczekiwanie zwroty akcji. To wszystko zobaczymy w nowych sezonach najpopularniejszych seriali Polsatu. W "Hotelu 52" będziemy świadkami walki o miłość Natalii (Laura Samojłowicz) oraz Artura (Krzysztof Kwiatkowski). Nie będzie to walka łatwa, gdyż na drodze do ich szczęścia stanie przyjaciel Natalii (Antoni Paradowski). Oprócz stałej obsady gościnnie w serialu pojawią się gwiazdy m.in. : Jolanta Fraszyńska, Piotr Gąsowski, Cezary Żak i Sławomir Orzechowski.
Po odejściu z obsady Magdaleny Schejbal "Szpilki na Giewoncie" nie powiedziały ostatniego słowa. Serial powraca z odświeżoną obsadą. Jan Wieczorkowski, Anna Czartoryska, Natalia Rybicka i Joanna Orleańska na pewno rozgrzeją serca widzów w zimowej scenerii Zakopanego.
Jak zwykle nie zabraknie kontynuacji popularnych serii. "Pierwsza Miłość", "Świat wg. Kiepskich", "Dlaczego ja", "Trudne sprawy", "Malanowski i partnerzy" oraz "Pamiętniki z wakacji" ponownie od marca o stałych porach w ramówce.

Sportowe emocje


Na antenie Polsatu nie zabraknie także sportowych emocji. Wiosną będziemy świadkami rozgrywek klubowych Ligii Mistrzów UEFA, gdzie zobaczymy najlepsze europejskie drużyny futbolowe . W Polsacie zostają także lubiane przez widzów walki MMA. Już 25 lutego odbędzie się walka KSW Różalski - La Benner. Na gali zobaczymy również między innymi walki Jana Błachowicza, Artura Sowińskiego, czy Karola Bedorfa, który zmierzy się z Davidem Olivią. 18 marca powróci uwielbiana Formuła 1. Tytułu mistrza będzie bronił Sebastian Vettel z Red Bulla, który w poprzednim sezonie nie dał szansy wygrać rywalom, zajmując ciągle czołowe miejsca na podium. Sportowa rywalizacja na torach Formuły 1 potrwa do 25 listopada.
Warto również wspomnieć o ofercie filmowej Polsatu. W poniedziałkowe i wtorkowe wieczory Polsat pokaże wielkie przeboje kinowe ostatnich lat, m.in. " 2012", "Anioły i Demony", "The International", "Underworld: Bunt Mykanów", "Księga ocalenia", "W dolinie Elah", "Amerykańskie ciacho", "Kick-Ass" i  "Sezon na misia 2".
mj

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozrywka

Reklama