Reklama

Steczkowska w roli ślubnego fotoreportera

Środa, 16 maja 2012 (14:51)

Justyna Steczkowska ślubnym fotoreporterem? Tak, tak. Już wkrótce zobaczymy artystkę w programie "Ach, co to był za ślub" na kanale Polsat Cafe.

Zdjęcie

/    /materiały prasowe
/ /materiały prasowe

- Jest to program, który opowiada o miłości, o tym, czym jest miłość dla ludzi, o oczekiwaniach związanych z miłością i związkiem. Program, który pokazuje, że małżeństwo jest piękne - mówi wokalistka.

Każda para marzy, by dzień ślubu był idealny. Skrupulatne plany obejmują niemal każdą jego minutę. Justyna Steczkowska towarzyszyć będzie pannie młodej na każdym kroku: od rana aż do zakończenia ceremonii.

W programie nie zabraknie również wywiadów z narzeczonymi i ich rodzinami, dzięki którym widzowie poznają historię miłości państwa młodych. W przygotowaniach do ślubu uczestniczyć będą : fryzjer, makijażysta i stylista Jarosław Szado.

Pierwszą panną młodą będzie Joanna z Sieradza. Jej narzeczony Lech okazał się romantyczną duszą i oświadczył się na nadmorskiej plaży. Mama Asi, jak sama mówi, zrobiłaby wszystko, żeby córka była szczęśliwa.

Jednak nie wszystko układa się tak, jak wymarzyła sobie młoda para. Tata Joanny prawdopodobnie spóźni się na ceremonię i nie poprowadzi córki do ołtarza. Czy uda mu się dotrzeć na czas? Jak bohaterka poradzi sobie z natłokiem emocji w tym wielkim dniu? Czy będzie zadowolona z efektów pracy makijażystki i fryzjera?

Co powie jej narzeczony, gdy zobaczy ją w sukni, którą wybrała spośród 70 przymierzonych modeli? I jaki był powód sprzeczki Jarka Szado z Justyną Steczkowską?

"Ach, co to był za ślub!"  w każdy czwartek, o godzinie 22:00 w kanale Polsat Cafe.

Zwiastun programu "Ach, co to był za ślub" /materiały prasowe


Artykuł pochodzi z kategorii: Rozrywka

materiały prasowe

Reklama