Reklama

Stużyńska ma wielką tremę przed premierą programu... kabaretowego

Piątek, 4 stycznia 2013 (10:34)

Nominowana do Telekamery „Tele Tygodnia” 2013 Magdalena Stużyńska, czyli Anka Strzelecka z „Przyjaciółek”, przygotowuje się do bardzo ważnej dla siebie premiery. Już w sobotę zaprezentuje się widzom Teatru Capitol jako nowa członkini Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Zdjęcie

Magdalena Stużyńska i Robert Górski /fot  /Agencja W. Impact
Magdalena Stużyńska i Robert Górski
/fot /Agencja W. Impact

"Pogoda na suma" to zupełnie nowy program jednego z najlepszych polskich kabaretów - Kabaretu Moralnego Niepokoju. O tym, że Magdalena Stużyńska dołączyła do Roberta Górskiego, Mikołaja Cieślaka, Rafała Zbiecia i Przemka Borkowskiego po tym, jak z pracy z nimi zrezygnowała Katarzyna Pakosińska, wiadomo już od jakiegoś czasu. Dopiero teraz jednak Magda będzie miała okazję zaprezentować swoje zdolności komediowe w pełnej krasie i wystąpić wraz z kolegami w napisanym m.in. z myślą o niej programie "Pogoda na suma", który już w najbliższą sobotę wejdzie na afisz warszawskiego Teatru Capitol.

Zdjęcie

Magdalena Stużyńska
/fot /Agencja W. Impact

- Nowe skecze, nowe piosenki, nowa scenografia i nowa postać - tego nie widzieliście jeszcze w telewizji - tak "Pogodę na suma" reklamują członkowie Kabaretu Moralnego Niepokoju.

- Mam wielką tremę przed premierą naszego programu. Jestem bardzo ciekawa, jak przyjmą mnie widzowie, którzy przecież kochali Kasię Pakosińską. Praca w kabarecie to dla mnie wspaniała przygoda, a biorąc pod uwagę, że Kabaret Moralnego Niepokoju jest od lat uwielbiany i ceniony przez widzów, to także wielkie wyzwanie - mówiła Magdalena Stużyńska w rozmowach z przedstawicielami mediów tuż po próbie "Pogody na suma".

Robert Górski i Mikołaj Cieślak nie kryli, że praca z Magdą jest wielką przyjemnością, a aktorka doskonale odnalazła się w zupełnie dla niej nowym repertuarze.

- Program "Pogoda na suma" z pewnością nie zawiedzie miłośników dobrej rozrywki i zdrowego, szczerego śmiechu, a Magda? Cóż... Jest świetna! Po prostu trzeba ją zobaczyć! - twierdzi Robert Górski.

Przypomnijmy, że Kabaret Moralnego Niepokoju obchodzić będzie w tym roku 20-lecie swojej działalności. Premiera w Teatrze Capitol to jedna z wielu niespodzianek, jakie uświetnią obchody jubileuszu grupy.

Zajrzyjcie do naszej galerii. Znajdziecie w niej zdjęcia w czwartkowej próby nowego programu KMN.

Nowy program Kabaretu Moralnego Niepokoju

liczba zdjęć: 14

 

 

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozrywka

Agencja W. Impact

Reklama