Reklama

Święto kabaretu!

Poniedziałek, 6 sierpnia 2012 (14:30)

Już po raz czwarty w telewizji Polsat zobaczymy śmietankę polskiej sceny kabaretowej. Nie zabraknie ani zespołów, ani solistów. Imprezę poprowadzi Krzysztof Ibisz.

Zdjęcie

Piotr Bałtroczyk na co dzień prowadzi gospodarstwo rolne, od święta jest kabareciarzem. /fot  /AKPA
Piotr Bałtroczyk na co dzień prowadzi gospodarstwo rolne, od święta jest kabareciarzem.
/fot /AKPA

To będzie prawdziwe święto ludzi ceniących sobie poczucie humoru. W zielonogórskim amfiteatrze im. Anny German zobaczymy wyjątkowe widowisko, którego tematem będzie "Polska w budowie". Będziemy się więc śmiać z remontów, przebudowy, fachowców i... nas samych. Bo to my zmagamy się z konsekwencjami tego bałaganu na co dzień. Producenci Zielonogórskiej Nocy Kabaretowej postarali się, by scenografia przypominała typowy remontowo-budowlany nieład. 

Zdjęcie

Grzegorz Halama
/fot /AKPA

Co wadą, co zaletą?

Na scenie staną najlepsi z najlepszych! Soliści: Piotr Bałtroczyk, Krzysztof Daukszewicz, Grzegorz Halama, Artur Andrus, który zaśpiewa swoją najnowszą piosenkę pt. "Królowa nadbałtyckich raf". Wystąpią również artyści związani z Zielonogórskim Zagłębiem Kabaretowym - Jurki.

Będzie kabaret Słoiczek po Cukrze, Łowcy.B, kabaret Smile, Kwartet Obsession. Całość programu będzie przeplatana scenkami w wykonaniu gospodarzy koncertu - kabaretu Ciach, który zastanowi się, czy robienie wszystkiego prowizorycznie i na ostatnią chwilę jest wadą, czy też może naszą cechą narodową i zaletą w jednym.

Poprowadzi Ibisz

Zielonogórska Noc Kabaretowa będzie transmitowana przez telewizję Polsat. Poprowadzi ją gwiazda stacji - Krzysztof Ibisz. Prezenter - choć ostatnio nieco w cieniu - nadal na scenie radzi sobie po mistrzowsku. Złośliwi twierdzą jednak, że wszystkie żarty w jego wykonaniu pochodzą ze... scenariusza. I że o spontaniczność u niego trudno. Ale jakie to ma znaczenie, gdy na scenie są gwiazdy kabaretu?

"Zielonogórska Noc Kabaretowa" w sobotę, 11 lipca o godz. 20:00 na antenie Polsatu.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozrywka

Telemax

Reklama