Reklama

Talent show - Teraz wszystko w rękach widzów

Piątek, 26 października 2012 (14:26)

Uczestnicy talent show tańczą, śpiewają i prezentują inne, czasami zaskakujące umiejętności. Jednocześnie ostro walczą o naszą przychylność. Bo o tym, kto wygra, zadecydują właśnie telewidzowie.

Zdjęcie

"Bitwa na głosy" /fot  /MWMedia
"Bitwa na głosy"
/fot /MWMedia

Najwcześniej, bo już 4 listopada poznamy zwycięzcę polsatowskiego "Tylko muzyka. Must be the music". Do półfinału czwartej edycji zakwalifikowano 30 osób. Więc przed jury i publicznością trudne decyzje. Kto odpadnie, a kto przejdzie dalej? Wygrany zgarnie 100 tys. zł i wystąpi w Sylwestrowej Mocy Przebojów 2012. 

Zdjęcie

Wielbicielka stylu retro i burleski Betty Q. jest wśród 40 półfinalistów programu "Mam talent"
/fot /TVN

Temperatura rośnie

Wśród uczestników show "Tylko taniec. Got to dance" także rośnie temperatura. Z 25 półfinalistów zaledwie 8 stanie do walki o czek na 100 tys. złotych. W czyje ręce trafi - solisty, pary, a może formacji tanecznej? To rozstrzygnie się 9 listopada. Dzień później, 10 listopada poznamy zwycięską drużynę "Bitwy na głosy" TVP 2. Na razie na placu boju zostały teamy czterech trenerów: Ewy Farnej, Libera. Piotra Rubika oraz Andrzeja Piasecznego. A kto odpadnie w najbliższym odcinku? Zdecyduje smsowe głosowanie widzów.

Tak też wybrana zostanie drużyna zwycięzców. Nagrodą jest prezent przeznaczony dla mieszkańców miejscowości, z której pochodzi trener zwycięzca oraz odcinek specjalny, w którym team przedstawia wyreżyserowane przez siebie show. Równie ostro jest na planie "Mam talent!" stacji TVN. W piątej edycji programu do półfinału zakwalifikowało się 40 wszechstronnie utalentowanych uczestników. Czyj talent docenią widzowie i kto otrzyma 300 tys. zł? Na odpowiedź trzeba jeszcze poczekać - finał 24 listopada.

JBJ

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozrywka

Tele Tydzień

Reklama