Reklama

TV 6 przygotowuje się na jesień

Sobota, 7 lipca 2012 (06:00)

Telewizyjny kanał przygotowany z myślą o Naziemnej Telewizji Cyfrowej przygotowuje się do jesiennej walki o widza. Na antenie zobaczymy m.in. premierowe wydania popularnego talk-show „mała Czarna”.

Zdjęcie

Katarzyna Montgomery w studiu "małej Czarnej" /  /materiały prasowe
Katarzyna Montgomery w studiu "małej Czarnej"
/ /materiały prasowe

Program "mała Czarna" będzie się pojawiać w TV 6 w środowe wieczory, a w TV 4 będzie powtarzany w soboty (wiosną br. program emitowany był tylko w Czwórce w soboty i niedziele). Gospodynią programu jest  Katarzyna Montgomery, która wraz z dwiema współprowadzącymi zaprasza na kobiece rozmowy. Gośćmi programu są postacie znane z pierwszych stron gazet, a także eksperci, którzy pomogli rozwiązać już niejeden problem. Warto dodać, że do programu zapraszane są nie tylko kobiety. W poprzednim sezonie do rozmów z paniami dołączył m.in. popularny aktor Paweł Królikowski.

Jak zapowiadają właściciele stacji, to nie koniec zmian na antenie. TV 6 jesienią br. wprowadzi do ramówki pasmo dokumentów z oferty National Geographic. Na antenie Szóstki pojawi się m.in. cykl "Sprawdź swój mózg", pokazujący różne metody na oszukanie mózgu.

Warto dodać, iż w wakacyjnej ramówce stacja przygotowała specjalne pasmo dla najmłodszych. Od 30 czerwca TV 6 nadaje o godzinie 19:00 serial anime "Digimony".

mj

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozrywka

Reklama