Reklama

Wszystkie twarze Szymona

Niedziela, 26 lutego 2012 (10:41)

Wracam żywy - śmieje się znany showman. Zaznacza, że plotki o jego śmierci były zdecydowanie przedwczesne. Mało tego! Będziemy świadkami narodzin nowych wcieleń Szymona Majewskiego!

Zdjęcie

/   /TVN
/ /TVN


Jeszcze do niedawna złośliwi twierdzili, że Szymon się skończył. Jego program zniknął z jesiennej ramówki TVN, a zamiast tego pojawiło się "HDw3D", w którym prym wiódł Bilguun Ariunbaatar. Szymon występował jedynie w krótkich wstawkach jako Mike Szymański. Showman zapewniał, że taka formuła pozwala mu odpocząć i popracować nad nowymi pomysłami. Dziś okazuje się, że pracował niezwykle sumiennie!

Pokaż, na co cię stać

Zdjęcie

/ /TVN

Największą nowością jest fakt, że program Szymona będzie teraz nadawany na żywo. Bez cenzury! - Nikt nie będzie mógł usunąć moich głupich gadek! - cieszy się showman. Nowa formuła programu będzie stanowiła spore wyzwanie dla gwiazd, które będą zapraszane do studia. Zamiast bowiem wygodnie rozsiąść się na kanapie i poopowiadać o swoim życiu, będą musiały pokazać, na co je stać - tak jak niegdyś Piotr Adamczyk bez przygotowań wcielał się w Berlusconiego, a Magdalena Cielecka w Dżoanę Krupę... 

Poszukiwania

Zdjęcie

/ /TVN

Największe emocje budzą jednak nowe wcielenia Szymona. Już dziś rekordy popularności bije w internecie film, w którym ucharakteryzowany jako trener Franciszek Cuda szuka bramkarza polskiej reprezentacji w Realu. Jednak nie w Realu Madryt, ale w... supermarkecie. Innym razem, przebrany za blondwłosą dziennikarkę magazynu show-biznesowego komentuje wydarzenia ze świata gwiazd. I dementuje plotki, jakoby Grycanki były źle ubrane! W nowych odcinkach Szymon będzie też bandziorem w opałach i natchnionym artystą. A to dopiero początek listy jego nowych wcieleń! W programie nie zabraknie też znanych i lubianych parodystów, którzy naśladują naszych polityków i gwiazdy. Tym razem sprawdzą się w formule teleturnieju.

AJ

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozrywka

Tele Tydzień

Reklama