Reklama

Wykrywacz kłamstw u Ewy Drzyzgi

Sobota, 28 stycznia 2012 (15:25)

Nowy sezon "Rozmów w toku" już od lutego w telewizji TVN. Oprócz rozmów z niecodziennymi gośćmi w studio, Ewa Drzyzga planuje także wyprawy w egzotyczne miejsca w poszukiwaniu ciekawych historii.

Zdjęcie

  Ewa Drzyzga /AKPA
  Ewa Drzyzga
/AKPA

Jedną z ciekawszych nowości będzie zainstalowanie w studio wykrywacza kłamstw. Dzięki niemu na oczach publiczności sprawdzone zostanie, czy opowiadane przez gości historie są prawdziwe oraz czy osoby, które są podejrzane o zdradę partnerów, mają rzeczywiście coś na sumieniu. W "Rozmowach w toku" pojawi się również nowy cotygodniowy cykl poświęcony zdrowiu kobiet.

Zdjęcie

  Już w poprzednich edycjach Ewa Drzyzga zabierała ekipę tv na drugi koniec świata. Z pobytu w Kambodży przywieźli materiał na 2 odcinki
/TVN

Ewa Drzyzga w kolejnej odsłonie programu przemierzy tysiące kilometrów w poszukiwaniu ciekawych historii. Wiosną zobaczymy dramatyczną opowieść o nielegalnych adopcjach, które miały miejsce po trzęsieniu ziemi na Haiti. Poznamy rodziców robiących wszystko, aby odzyskać swoje pociechy. Wartą uwagi jest również historia Mariny Niemat, która jako chrześcijanka trafiła do irackiego więzienia. Maltretowana, gwałcona i zmuszona do przejścia na islam kobieta została w ostatniej chwili wybawiona przed śmiercią. Los jednak nadal nie był tak łaskawy, jakby mogło się wydawać. Wybawca zażądał od Mariny małżeństwa. Co zrobiła kobieta w tej sytuacji i jak potoczyły się jej losy? O tym w wyjątkowym 2000. odcinku talk-show.

"Rozmowy w toku" emitowane są w telewizji TVN od ponad 10 lat. W tym czasie Ewa Drzyzga zaprezentowała mnóstwo zagadnień dotyczących zarówno życia codziennego, jak i tych mniej spotykanych. Teraz ponownie powraca na telewizyjne ekrany w nowej odświeżonej wersji.

"Rozmowy w toku" od 13 lutego o 15:55 w TVN.

mj

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozrywka

Reklama