Reklama

Zaśpiewamy, zatańczymy

Niedziela, 26 lutego 2012 (18:56)

Rusza kolejny sezon poszukiwań nowych talentów! Będzie jeszcze więcej dobrej muzyki, dowcipnych komentarzy jurorów i gwiazd w roli trenerów.

Zdjęcie

Jurorzy "Tylko taniec" /     /Polsat
Jurorzy "Tylko taniec"
/ /Polsat

Tylko taniec

Absolutną nowością jest taneczny show "Tylko taniec. Got To Dance", w którym nie ma limitu wieku, określonego stylu, czy też liczby tancerzy. Każdy, kto czuje rytm i potrafi się poruszać, może powalczyć o 100 tys. złotych i możliwość wystąpienia na TOPTrendy. Program prowadzą Maciej Dowbor i Katarzyna Kępka.

Polsat, piątek 2 marca, godz. 20:00

Zdjęcie

Czesław Mozil, Tatiana Okupnik, Kuba Wojewódzki /    /TVN
Czesław Mozil, Tatiana Okupnik, Kuba Wojewódzki
/ /TVN

X Factor

Nowych talentów wokalnych w tej edycji poszukiwać będą Czesław Mozil, Kuba Wojewódzki i debiutująca w roli jurorki Tatiana Okupnik. Zmienia się dzień emisji programu - z niedzieli na sobotę. Nagroda jest jednak ta sama - 100 tysięcy złotych, możliwość wydania płyty i to, co bezcenne - sympatia widzów. Kto powtórzy sukces Gienka Loski, który wygrał pierwszą edycję?

TVN, sobota 3 marca, godz. 20:00

Zdjęcie

Nowe trenerki: Natalia Kukulska oraz Paulina i Natalia Przybysz /    /AKPA
Nowe trenerki: Natalia Kukulska oraz Paulina i Natalia Przybysz
/ /AKPA

Bitwa na głosy

O uznanie widzów w tym show walczy osiem 16-osobowych zespołów prowadzonych przez gwiazdy: Edytę Górniak, Natalię Kukulską, Monikę Kuszyńską, siostry Natalię i Paulinę Przybysz, Janusza Panasewicza, Ryszarda Rynkowskiego, Mezo i Kamila Bednarka. Oceni ich jury w składzie: Sonia Bohosiewicz, Alicja Węgorzewska i Zbigniew Zamachowski. Nagroda za zwycięstwo zostanie przekazana na cel charytatywny.

TVP 2, sobota 3 marca, godz. 20:05

Zdjęcie

Uczestniczki "MBTM" /    /Polsat
Uczestniczki "MBTM"
/ /Polsat

Tylko muzyka

"Tylko muzyka. Must be the music" - tak brzmi pełny tytuł show, w którym poszukiwany jest nowy muzyczny idol. Co go wyróżnia? Uczestnicy, którzy występują na żywo, zarabiają pieniądze. Kwota zależy od liczby głosów internautów. Nagroda główna to 100 tys. zł i występ na Sylwestrowej Mocy Przebojów. Uczestników oceniają Łozo, Kora, Elżbieta Zapendowska i Adam Sztaba.

Polsat, niedziela 4 marca, godz. 20:00

Zdjęcie

Jury "You Can Dance" /    /TVN
Jury "You Can Dance"
/ /TVN

You can dance

"You can dance - po prostu tańcz!" to program, którego fanom tańca przedstawiać nie trzeba. O udział w finale uczestnicy walczą w tej edycji na warsztatach w Santa Cruz na Teneryfie. Ich występy oceniają Michał Piróg, Kinga Rusin i Agustin Egurrola. Otuchy młodym tancerzom dodaje prowadząca Patricia Kazadi. Nagrodą główną jest stypendium w szkole tanecznej na Broadwayu.

TVN, środa 7 marca, godz. 21:30

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozrywka

Tele Tydzień

Reklama