Reklama

Zdrowie według Katarzyny Bosackiej

Poniedziałek, 27 sierpnia 2012 (15:44)

Katarzyna Bosacka nie tylko wie, co je, ale także wie, co kupuje. W jesiennych propozycjach TVN Style znalazł się jej program "Wiem, co jem i wiem, co kupuję, a także "Kasia Bosacka cudnie chudnie", w którym dowiemy się, jaką dietę stosuje dziennikarka, oraz czy udało jej się rzucić zbędne kilogramy?

Zdjęcie

Katarzyna Bosacka /fot  /AKPA
Katarzyna Bosacka
/fot /AKPA

W nowym sezonie znana bywalczyni spożywczaków postanowiła sprawdzić domowe produkty, które są obecne w naszym codziennym życiu. Na tapecie znalazły się mopy, żarówki, buty oraz folia aluminiowa. Katarzyna Bosacka jak zwykle przeczyta oznaczenia na opakowaniach i na pewno nie da się oszukać.

Zdjęcie

/fot /materiały prasowe

W programie "Wiem, co jem i wiem, co kupuję" dziennikarka postanowiła zająć się nie tylko jedzeniem, ale także produktami, których używamy na co dzień. Sprawdzi, w jakich butach powinno chodzić nasze dziecko, jakich zabawek lepiej nie kupować, oraz, czy folia aluminiowa jest lepsza niż papier śniadaniowy? Dowie się również, jaka żarówka powinna świecić nad naszym biurkiem? Czy taka sama jak w sypialni?

Bosacka zajrzy także do wspomnianych już sklepów spożywczych. Sprawdzi jakość produktów na sklepowych półkach, oraz spróbuje odpowiedzieć na pytanie, dlaczego niektórzy producenci żywności psują coś, czego ulepszać nie trzeba. Podpowie nam też, jak się nie dać nabrać na podróbki.

Premiera "Wiem, co jem i wiem, co kupuję" w niedzielę, 2 września o godz. 11:30 na antenie TVN Style.

Z kolei w programie "Kasia Bosacka cudnie chudnie" zobaczymy, czy dziennikarce udało się schudnąć? Kasia Bosacka kilka miesięcy temu postanowiła wziąć się w garść i zrzucić przynajmniej piętnaście kilogramów. Po przebiegnięciu 180 kilometrów na bieżni, 150 dietetycznych posiłkach, 150 litrach wypitej wody ważyła pięć kilogramów mniej. Po miesiącu waga stanęła i nie chciała drgnąć mimo diety i ciężkich treningów. U Bosackiej zaczął się kryzys. Jak go pokonała, i czy udało jej się uzyskać wymarzoną wagę, dowiemy się w dokumencie "Kasia Bosacka cudnie chudnie" w niedzielę, 2 września o godz. 10:30 na antenie TVN Style.


Artykuł pochodzi z kategorii: Rozrywka

Reklama