Reklama

Zielińska ciągle chce próbować czegoś nowego

Poniedziałek, 15 października 2012 (09:23)

Katarzyna Zielińska nigdy nie bała się wyzwań. Od kilku tygodni ocenia uczestników telewizyjnej „Bitwy na głosy” i świetnie się sprawdza w roli jurorki

Zdjęcie

Kasia Zielińska /fot  /Agencja W. Impact
Kasia Zielińska
/fot /Agencja W. Impact

Zdjęcie

W "Bitwie na głosy" jurorami są także Alicja Węgorzewska i Wojciech Jagielski
/fot /Agencja W. Impact

Kiedy półtora roku temu Katarzyna Zielińska zastąpiła na jeden wieczór Grażynę Szapołowską w loży jurorów "Bitwy na głosy", tak bardzo spodobała się widzom i producentom programu, że było niemal pewne, iż w którejś z kolejnych edycji show na stałe dołączy do grona jurorów. Nie mogła podjąć się oceniania gwiazd i ich młodych podopiecznych w drugiej edycji, ale kiedy ruszyły przygotowania do kolejnej, postanowiła zaryzykować i uległa prośbom producentów "Bitwy". - Po pierwsze dlatego, że to program na żywo i fajna zabawa, a po drugie - bo wygrana w show nie trafia do kieszeni zwycięzców, ale przeznaczona jest na szlachetny cel - mówi aktorka.

Zdjęcie

Kasia Zielińska wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami"
/fot /Agencja W. Impact

Kasia nie kryje, że uwielbia "Bitwę na głosy" i towarzyszące jej emocje. Nie kryje też, że - choć wiele osób krytykuje ją za udział w tym programie - ona sama po prostu świetnie się bawi zasiadając w fotelu jurora. - Być może jakieś role filmowe z tego powodu mi przepadły, ale nie rozpaczam z tego powodu, bo nie narzekam na brak zajęć - żartuje.

Katarzyna Zielińska jest jedną z niewielu polskich aktorek, które wystąpiły we wszystkich programach rozrywkowych z udziałem gwiazd - widzieliśmy ją w "Jak oni śpiewają", w "Gwiazdy tańczą na lodzie" i w "Tańcu z gwiazdami", wciąż możemy oglądać w show "Kocham Cię, Polsko", w którym przewodzi jednej z drużyn.

- Obecna, ósma edycja "Kocham Cię, Polsko", jest ostatnią, w której biorę udział - zwierzyła się Kasia w jednym z wywiadów, dodając, że w jej życiu nadszedł teraz czas na zmiany. - Chcę ciągle próbować czegoś nowego. I właśnie próbuję - w "Bitwie na głosy" - mówi.

 

 

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozrywka

Agencja W. Impact

Reklama