Reklama

Tu jest lepiej niż w Stanach

Czwartek, 27 października 2011 (15:38)

Joanna Krupa znów zawitała do Polski, aby zasiąść w jury „Top Model”.

Zdjęcie

  Joanna Krupa. Fot. AKPA /AKPA
  Joanna Krupa. Fot. AKPA
/AKPA

Czego spodziewa się Pani po drugiej edycji "Top Model"?

- Jeszcze większego sukcesu! Mam nadzieję, że druga edycja będzie dużo lepsza i fajniejsza niż poprzednia.

Ma Pani swoją faworytkę?

- Jest jedna dziewczyna, która - według mnie - ma szanse, żeby zrobić jeszcze większą karierę niż zwyciężczyni pierwszej edycji. Już nie mogę się doczekać, jak będzie wyglądała na zdjęciach, bo to może dużo zmienić. Na razie jednak uważam, że ma ogromny potencjał. Jest naprawdę niesamowita!

Dla tych dziewczyn jest Pani tylko surową jurorką, czy może kimś więcej?

- One zdają sobie sprawę, że to jest show telewizyjny i nie mam czasu, żeby z nimi dłużej porozmawiać. Jednak zawsze, jeśli jest taka możliwość, staram się dawać im rady oraz je wspierać.

Czy w Pani życiu była też taka osoba, która mocno w Panią uwierzyła?

- Od dzieciństwa marzyłam, żeby pracować w show-biznesie. Kiedy zamieszkałam w Kalifornii, bardzo mi pomogła moja menedżerka. Agencje modelek nie chciały mnie angażować, ponieważ uważano, że jestem za niska. Jednak ona nikogo nie słuchała i sama zaczęła budować moją karierę w USA i na świecie.

Świetnie zna Pani zarówno polski show-biznes, jak i amerykański. Jak wypadamy w tym porównaniu?

- Myślę, że każdy kraj ma swoją specyfikę. Uważam, że polska edycja "Top Model" jest zdecydowanie lepsza niż amerykańska. Na przykład w Stanach Zjednoczonych nie ma finałowego odcinka na żywo, tak jak w Polsce.

Na co dzień mieszka Pani w Los Angeles. Lubi Pani długie spacery plażami Malibu?

- Plaża w Malibu jest przepiękna, problem w tym, że woda w oceanie jest bardzo zimna i trudno się w nim kąpać. Zdecydowanie wolę plażę w Miami na Florydzie, gdzie też mam mieszkanie.

Co najchętniej robi Pani w wolny dzień?

- Latem dużo czasu spędzam przy basenie, opalam się, kąpię. Razem z moimi psami odpoczywam na patio. Bardzo to lubię. Tam, gdzie mieszkam, jest cicho i spokojnie. Aż trudno uwierzyć, że to część wielkiej metropolii.

Rozmawiała Marzena Juraczko

Artykuł pochodzi z kategorii: Top Model. Zostań modelką

Teleświat

Reklama