Reklama

Przełamują bariery

Piątek, 21 września 2012 (18:22)

"Tylko taniec. Got to dance" to program specyficzny. Jego reguły pozwalają wziąć udział każdemu, kto naprawdę pasjonuje się tańcem.

Zdjęcie

Jurorzy i prowadzący "Tylko taniec" /  /AKPA
Jurorzy i prowadzący "Tylko taniec"
/ /AKPA

W pierwszej edycji show występująca na wózku Katarzyna Błoch razem ze swoim partnerem Markiem Zaborowskim udowodniła, że dla kochających taniec nie ma barier. Tamta para tak ujęła Michała Malitowskiego, że juror pomógł jej pozyskać sponsora i zorganizować wyjazd do Tajpej na Międzynarodowe Mistrzostwa. Katarzyna i Marek jako jedyni reprezentowali Polskę i przywieźli dwa złote medale (w tańcach standardowych i latynoamerykańskich).

W drugiej edycji też mieliśmy już okazję obserwować ludzi, którzy podejmują wysiłek, by pokonywać trudności, które - wydawać by się mogło - przeszkadzają w poświęceniu się pasji. A jury, które bynajmniej nie jest nadmiernie pobłażliwe, potrafi docenić ten trud, wspierać i motywować do dalszej pracy takie osoby jak Krzysztof Kozak, który choruje na stwardnienie rozsiane, czy państwo Popławscy - pan Dariusz jest niewidomy, a pani Joanna - niedowidząca.

Kogo zobaczymy w kolejnych odcinkach? Czym jeszcze zaskoczą nas uczestnicy?

"Tylko taniec. Got to dance", w każdy piątek o godz. 20:00, Polsat.

Artykuł pochodzi z kategorii: Tylko taniec. Got to dance

Reklama