Reklama

Więcej niż taniec

Poniedziałek, 12 marca 2012 (06:00)

Poprzeczka w "You Can Dance" podnoszona jest coraz wyżej, jurorzy wydają się surowsi, a i nagroda wygląda jeszcze atrakcyjniej niż dotąd. Polscy tancerze ruszyli do walki o... Hollywood!

Zdjęcie

Uczestnicy "Ypu Can Dance" /East News /TVN
Uczestnicy "Ypu Can Dance"
/East News /TVN

- Przeszukaliśmy całą Polskę i wydaje mi się, że znaleźliśmy 14 wspaniałych - uśmiecha się Agustin Egurrola. Juror "You Can Dance - Po prostu tańcz" zapowiada, że ta edycja programu będzie wyjątkowa pod wieloma względami, a jej bohaterowie zaskoczą widzów nie tylko tańcem! 

Zdjęcie

/East News /TVN

Wyjątkowa impreza

Młodych zdolnych tancerzy poszukiwano w pięciu miastach w Polsce. 36 najlepszych pojechało na warsztaty choreograficzne do Santa Cruz na Teneryfie. Na wyspie uczestniczyli w zapierającym dech w piersiach karnawale, w którym wzięło udział ponad dwadzieścia tysięcy ludzi... Ale zanim to zobaczymy, przekonamy się, kto zgłosił się na castingi.

- W poprzedniej edycji przyszło dużo młodzieży, która wychowała się na "You Can Dance". Jeszcze wcześniej mieliśmy wyjątkowo wielu zawodowców. Natomiast ta edycja stanowi pełen przekrój rozmaitych osobowości, charakterów, niezwykłych historii. Wybieramy fajnych, wyrazistych bohaterów, którzy nie tylko świetnie tańczą, ale też mają coś do powiedzenia - mówi Agustin Egurrola. 

Zdjęcie

/East News /TVN

Nowa nagroda

Oczywiście ciekawa historia to tylko dodatek - jak zwykle punktem wyjścia jest taniec. Jurorzy - Kinga Rusin, Michał Piróg i Agustin Egurrola - nie zniżają poprzeczki, ich wymagania nadal są wysokie. A utalentowanych uczestników nie brakuje... W tej edycji zmieniła się nagroda, o którą walczą. Jest nią trzymiesięczne stypendium w szkole, w której trenują m.in.: Lady Gaga, Justin Bieber, Rihanna czy Britney Spears. International Dance Academy w Hollywood to renomowana szkoła, o której marzą tysiące tancerzy na całym świecie. Oprócz stypendium, zwycięzca otrzyma indywidualnego trenera - opiekuna, czuwającego zarówno nad rozwojem jego techniki, jak i nad dalszą karierą w Stanach Zjednoczonych. 

"You Can Dance - Po prostu tańcz!" w każdą środę o godz. 21:30 w TVN

Anna Janiak

Artykuł pochodzi z kategorii: You Can Dance. Po prostu tańcz

Tele Tydzień

Reklama