Reklama

Żadna praca nie hańbi!

Wtorek, 6 marca 2012 (14:26)

Jak zarobić, żeby się nie narobić? Dobrą radą w tej kwestii mógłby służyć Antek, którego gra Michał Zieliński. W najnowszym odcinku dla pieniędzy zmieni się w... kobietę. I to całkiem ponętną.

Zdjęcie

Zibi (Tomasz Sapryk) jest oczarowany Agatą (Michał Zieliński) /   /materiały prasowe
Zibi (Tomasz Sapryk) jest oczarowany Agatą (Michał Zieliński)
/ /materiały prasowe

Bohaterowie "Aidy" z trudem wiążą koniec z końcem. Główna bohaterka zarabia na życie sprzątając, ale chętnie zamieniłaby tę pracę na jakąś biurową... Jej przyjaciółka Paula (Katarzyna Kwiatkowska) uprawia najstarszy zawód świata. Dla Antka zaś życie to wieczna zabawa i nie krępuje go fakt, że najczęściej nie ma pieniędzy. - Antek ima się różnych zajęć. W pierwszym odcinku był przebrany za kaczkę, potem sędziował mecz drużyn dziecięcych - opowiada Michał Zieliński. - W drugim okazuje się, że właściciel baru szuka kogoś do pomocy, ale nie chce zatrudniać mężczyzny. Antek postanawia więc przebrać się za kobietę.

Zdjęcie

Antek przebrany za kaczkę...
/ /materiały prasowe

Cytat

- Przebranie to jedno z narzędzi. Pomaga budować postać

Kapryśna dama

Jako barmanka Agata z miejsca dostaje pracę - a nawet więcej! Zibi, właściciel baru (Tomasz Sapryk) jest oczarowany nową pracownicą i zaczyna ją uwodzić. Antek coraz mocniej wchodzi w tę grę, przebiera w ciuchach, a nawet... depiluje nogi. Czy chodzenie w szpilkach, peruce i spódnicach to duże utrudnienie dla aktora? - Ależ skąd! To jest esencja tego zawodu, kiedy można być kimś, kim się nie jest na co dzień. Przebranie to jedno z narzędzi, pomaga budować postać - opowiada Michał Zieliński. Aktor do mocnej charakteryzacji przywykł już na planie programu Szymona Majewskiego, w którym parodiował polityków.

Zdjęcie

Brat Aidy ima się różnych zajęć. Pracuje nawet w seks-telefonie
/ /materiały prasowe

Żebrak na złość mamie

Pomysłowość serialowego Antka nie skończy się na drugim odcinku. - W kolejnych będzie pracował m.in. w seks-telefonie, będzie też ochroniarzem - zdradza aktor. - Ale najzabawniejszy będzie chyba jako... żebrak. Pewnego dnia mama wyrzuci go z domu, bo nie będzie miała już do niego siły. Antek weźmie zieloną derkę, kartkę z prośbą o wsparcie i zademonstruje swoją niedolę tuż pod jej oknem...

Anna Janiak

Artykuł pochodzi z kategorii: Aida

Tele Tydzień

Reklama