Reklama

Co nowego w "Barwach szczęścia"?

Sobota, 20 października 2012 (17:17)

W najbliższym tygodniu w serialu "Barwy szczęścia" widzów czeka wiele niespodzianek. Ksawery (Sebastian Cybulski) zaangażuje się w pomoc dla Darii i jej ojca i walkę z Golonko o odszkodowanie. Zwoleńskim spodoba się postawa chłopaka, ale nadal będą wobec niego nieufni. Tymczasem Ksawery i Natalia (Maria Dejmek) spotkają się na randce.. Sara (Dominika Kimaty) wciąż będzie odwlekać swoją podróż na Jamajkę...

Zdjęcie

Kasia (Katarzyna Glinka) i Sławek (Łukasz Nowicki) /fot  /ARTRAMA
Kasia (Katarzyna Glinka) i Sławek (Łukasz Nowicki)
/fot /ARTRAMA

Ludmiła (Elena Leszczyńska), z obawy o dziecko, nie będzie chciała poddać się operacji, która jest ostatnią szansą na odzyskanie wzroku. Kostek (Adam Cywka) poprosi Oksanę (Olena Leonenko), by wpłynęła na jego żonę.

Zdjęcie

Piotr (Piotr Jankowski ) i Iga (Ada Fijał)
/fot /ARTRAMA

Marcie (Katarzyna Zielińska) sen z powiek będzie spędzać obawa, że Piotr (Piotr Jankowski) i Iga (Ada Fijał) powiedzą Ewie (Gabrysia Ziembicka), że to nie ona jest biologiczną matką dziewczynki. Adwokat Walawskiego zagrozi Marcie, że jeśli nadal będzie utrudniała kontakty jego klienta z córką - sprawa skończy się w sądzie. W dodatku po wydawnictwie rozniesie się plotka o zamknięciu "Podróżnika". Ilość piętrzących się problemów załamie Martę.

Zdjęcie

/fot /ARTRAMA

Kasia (Katarzyna Glinka) będzie rozczarowana, gdy dowie się, że Sławek w najbliższej przyszłości nie chce mieć dzieci. Gdy Wolski zaproponuje jej wspólne mieszkanie, Kasia odmówi. Mężczyzna poczuje się urażony i dojdzie między nimi do poważnej sprzeczki.

Władek (Przemysław Stippa) zwierzy się Sabinie (Barbara Kurzaj), że czuje się samotny i tęskni za byłym partnerem. Wkrótce nawiąże interesującą znajomość na czacie i umówi się na spotkanie z mężczyzną poznanym przez internet. Ku jego zaskoczeniu okaże się nim Maciek (Tomasz Mycan).

Premierowe odcinki serialu "Barwy szczęścia" od poniedziałku do piątku o godz. 20:05 na antenie TVP 2.


Artykuł pochodzi z kategorii: Barwy szczęścia

Reklama