Reklama

Czarne chmury nad związkiem Marty i Roberta!

Poniedziałek, 5 listopada 2012 (09:45)

Nad związkiem Marty (Katarzyna Zielińska) i Roberta (Marcin Czarnik) po raz kolejny zbiorą się czarne chmury. Wszystko przez Artura Chowańskiego, którego zagra Jacek Rozenek, prywatnie mąż Małgorzaty Rozenek, czyli perfekcyjnej pani domu.

Zdjęcie

Marta (Katarzyna Zielińska), Robert (Marcin Czarnik) i Artur (Jacek Rozenek) /fot  /Agencja W. Impact
Marta (Katarzyna Zielińska), Robert (Marcin Czarnik) i Artur (Jacek Rozenek)
/fot /Agencja W. Impact

Zdradzamy, że Artura Chowańskiego, producenta bram i ogrodzeń, wierni widzowie "Barw szczęścia" poznają w 827. odcinku serialu (emisja w poniedziałek 26 listopada). Biznesmen, który chętnie wspiera sztukę, zdecyduje się zainwestować okrągły milion złotych w nową gazetę Marty i Roberta. Przystojny inwestor od pierwszej chwili będzie oczarowany dziennikarką. Marta zdziwi się nieco, że Chowański od razu ją rozpoznał. - Zapamiętałem panią z programu telewizyjnego - oznajmi w czasie pierwszego spotkania. - Tak pięknych kobiet po prostu się nie zapomina.

Zdjęcie

/fot /Agencja W. Impact

Chowański natychmiast zaakceptuje projekt pisma. Nie spodoba mu się jedynie jego tytuł. - "Ogród wyobraźni" wydaje mi się zbyt pretensjonalny - oceni.

W czasie pierwszego spotkania Chowański będzie patrzył wyłącznie w kierunku Marty. Podekscytowany Robert nawet nie zwróci na to uwagi. Będzie zadowolony, że znaleźli inwestora i ...pracę. Intuicja nie podpowie mu, że nowy wydawca stanie się jego groźnym rywalem...

 

Artykuł pochodzi z kategorii: Barwy szczęścia

Agencja W. Impact

Reklama