Reklama

Daniel - bandyta czy przyjaciel?

Czwartek, 20 września 2012 (14:51)

W 786. odcinku "Barw szczęścia" poznamy nowego bohatera - Daniela. Tajemniczy mężczyzna zamieszka na osiedlu Pod Sosnami… A do obsady serialu dołączy "aktor z wokalną duszą" - Dawid Kartaszewicz.

Zdjęcie

Daniel (Dawid Kartaszewicz), nowy sąsiad na Sosnowej /  /ARTRAMA
Daniel (Dawid Kartaszewicz), nowy sąsiad na Sosnowej
/ /ARTRAMA

Młody artysta ukończył szkołę teatralną w Krakowie, ale studiował też w Bydgoszczy i to aż na dwóch uczelniach: na uniwersytecie - psychologię, a w akademii muzycznej - śpiew klasyczny.
W ostatnich latach Dawid zdobył też kilka ważnych nagród, m.in. Grand Prix na Ogólnopolskim Przeglądzie Poezji Śpiewanej w Bydgoszczy (2005 r.), tytuł najlepszego wokalisty województwa kujawsko-pomorskiego (2006 r.) oraz Grand Prix na Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Aktorskiej "Reflektor" w Koszalinie (2008 r.).

Zdjęcie

Czy Sara może czuć się bezpiecznie w towarzystwie Daniela?
/ /ARTRAMA

W jakich okolicznościach Daniel pojawi się na ekranie? Jako pierwsza pozna go Marlena (Magdalena Grąziowska), gdy mężczyzna odwiedzi lokalną kawiarnię. Wychodząc, Daniel zostawi na stoliku swój portfel... A kelnerka od razu pobiegnie, by zwrócić mu zgubę.
Od czasu tego zdarzenia Daniel będzie w lokalu stałym gościem. Ale szybko zainteresują się nim też inne dziewczyny z okolicy...

Dzięki Marlenie, nowy sąsiad pozna Sarę (Dominika Kimaty), z którą od razu połączy go przyjaźń. Daniel odnajdzie w dziewczynie bratnią duszę. Oboje będą godzinami rozmawiać, wspólnie chodzić z małym Johnem na spacery... co nie do końca spodoba się, jak zawsze czujnej, Basi (Sławomira Łozińska). I tym razem przeczucie Grzelakowej nie zawiedzie...

Podczas jednego ze spotkań Daniel wyzna Sarze, że siedział w więzieniu za pobicie żony.
Tymczasem na osiedlu dojdzie do serii brutalnych napadów na kobiety. Ataki zaczną się niedługo po tym, jak Daniel wprowadzi się na Sosnową. A jedną z ofiar zamaskowanego bandyty będzie Anita (Karolina Porkari). Policja od razu rozpocznie śledztwo. I Daniel trafi do grona podejrzanych.

Czy młody mężczyzna naprawdę okaże się niebezpiecznym bandytą? A Sara, Basia i mały John mogą stać się jego ofiarami?

786. odcinek "Barw szczęścia" 24 września godz. 20:05, TVP 2

Artykuł pochodzi z kategorii: Barwy szczęścia

Reklama