Reklama

Jacek Rozenek w "Barwach szczęścia"

Wtorek, 20 listopada 2012 (11:44)

Niebawem w "Barwach szczęścia" pojawi się nowa postać. Poważnie zainteresowany zainwestowaniem w pismo Marty (Katarzyna Zielińska) i Roberta (Marcin Czarnik) - Artur Chowański (Jacek Rozenek). Początek ich znajomości nie ułoży się zbyt pomyślnie...

Zdjęcie

Jacek Rozenek /fot  /ARTRAMA
Jacek Rozenek
/fot /ARTRAMA

Zdenerwowany inwestor czeka w restauracji, irytując się coraz bardziej. Chce wychodzić, ale zauważa Martę i Roberta.

- Pani Walawska? Czekam na państwa od pół godziny - informuje z niechęcią Chowański. Robert od razu domyśla się, że zaszło nieporozumienie w kwestii umówionej godziny spotkania.

Zdjęcie

Marta (Katarzyna Zielińska), Robert (Marcin Czarnik) i Artur (Jacek Rozenek).
/fot /ARTRAMA

Pomyłka może być brzemienna w skutkach, bo inwestor nie ma więcej czasu. Zgadza się jednak poświęcić dziennikarzom pół godziny. Marta dziwi się, że poznał ją, gdy tylko pojawiła się w restauracji.
- Prowadziła pani kiedyś program w telewizji, a poza tym zrobiłem mały research na własny użytek - przyznaje szczerze Chowański. A to nie koniec jego szczerości. Robert jest ciekawy, co inwestor sądzi o ich projekcie.

- Jest całkiem dobrze, chociaż nie byłbym sobą, gdybym się do czegoś nie przyczepił - odpowiada Artur. - Na początek może tytuł. Ten "Ogród Wyobraźni" wydaje się trochę pretensjonalny, nie uważa pani? - pyta, patrząc na Martę. - No i biznesplan trochę mnie rozbawił, ale od spraw finansowych będę ja, więc tu jestem spokojny.

W roli Chowańskiego zobaczymy Jacka Rozenka, popularnego aktora filmowego i telewizyjnego, znanego z "Generała Nila" czy "Złotopolskich". Prywatnie męża Perfekcyjnej Pani Domu - Małgorzaty Rozenek.

Jak Walawska i Romanowski zareagują na uwagi Chowańskiego? Czy postawieni przed ścianą przystaną na proponowane zmiany w zamian za zyskanie inwestora?

Tego dowiemy się w 827. odcinku "Barw szczęścia", w środę, 21 listopada o godz. 20:05 na antenie TVP 2.

Jacek Rozenek w "Barwach szczęścia" /ARTRAMA
Artykuł pochodzi z kategorii: Barwy szczęścia

Reklama