Reklama

Koniec zdjęć do drugiego sezonu "Bez tajemnic"

Poniedziałek, 20 sierpnia 2012 (16:06)

Zakończyły się zdjęcia do 2. transzy "Bez tajemnic". W kolejnym sezonie serialu ponownie wystąpią Jerzy Radziwiłowicz, Krystyna Janda, Ilona Ostrowska i Łukasz Simlat. W nowej obsadzie pojawią się Danuta Stenka, Magdalena Cielecka, Janusz Gajos, Julia Kijowska i Stanisław Cywka.

Zdjęcie

Danuta Stenka, Jerzy Radziwiłowicz /fot  /materiały prasowe
Danuta Stenka, Jerzy Radziwiłowicz
/fot /materiały prasowe

W kolejnej serii "Bez tajemnic" zobaczymy Natalię (Magdalena Cielecka), bezdzietną, prawie czterdziestoletnią prawniczkę, która żałuje, że kiedyś usunęła ciążę, a odpowiedzialnością za tamtą decyzję obciąża swego dawnego terapeutę.

Zdjęcie

Janusz Gajos
/fot /materiały prasowe

Pacjentem Wolskiego będzie również syn Anity i Jacka Skotnickich, Antek (Stanisław Cywka). Jego rodzice są u progu rozstania, więc chłopakowi ciężko odnaleźć się w tej sytuacji. Do gabinetu Andrzeja zapuka też Gustaw (Janusz Gajos), dyrektor dużego konsorcjum budowlanego, który cierpi na "napadowy zespół lękowy".

Zdjęcie

Magdalena Cielecka
/fot /materiały prasowe

W produkcji zobaczymy Martę (Julia Kijowska), dwudziestoczteroletnią studentkę, u której zdiagnozowano raka. Dziewczyna nie chce jednak podjąć leczenia...  Danuta Stenka wciela się w postać Marysi, dawnej miłości Andrzeja Wolskiego, która pojawia się po ponad 30 latach i odegra bardzo ważną rolę w terapii Andrzeja.

Z kolei Krystynę Jandę ponownie zobaczymy w roli Barbary. W życiu kobiety nastąpiły duże zmiany: napisała książkę, zaczęła przyjmować pacjentów, a jednym z nich jest właśnie Andrzej Wolski.

Zdjęcia do produkcji trwały od kwietnia. Premiera 2. serii "Bez tajemnic" została zaplanowana na listopad. Serial zobaczymy na antenie HBO.

Artykuł pochodzi z kategorii: Bez tajemnic

Reklama