Reklama

Kolejny sezon "Czasu honoru"?

Niedziela, 7 października 2012 (18:28)

Emitowana właśnie w TVP 2 5. seria "Czasu honoru" miała być już ostatnią. A co gdyby jednak nakręcono jeszcze szósty sezon?

Zdjęcie

Czy rzeczywiście 5. sezon "Czasu honoru" nie będzie ostatnim? /Monika Zielska /TVP
Czy rzeczywiście 5. sezon "Czasu honoru" nie będzie ostatnim?
/Monika Zielska /TVP

Producenci serialu zapewniali, że przygody Cichociemnych definitywnie zakończą się na piątym sezonie "Czasu honoru", opowiadającym o ich powojennych losach. Tymczasem jeden z branżowych portali przytoczył wypowiedź dyrektora TVP 2 Jerzego Kapuścińskiego dotyczącą kontynuacji seriali Dwójki. Kapuściński zapowiada, że powstanie drugi sezon "Głębokiej wody", ale nie tylko... - Chcemy również kontynuować "Czas honoru", choć początkowo myśleliśmy, że obecny sezon będzie ostatni. W kolejnej serii chcielibyśmy doprowadzić akcję do 1956 roku - zapowiada dyrektor TVP 2.

Część widzów pogodziła się już z myślą, że ogląda właśnie ostatnie odcinki swojego ulubionego serialu. Zresztą nawet wśród entuzjastów "Czasu honoru" pojawiały się opinie, że jest on już ciągnięty nieco na siłę, że czwarta i piąta seria nie dorównują trzem poprzednim. Niektórzy woleliby nawet obejrzeć wersję kinową niż kolejny sezon. To fakt, że są seriale, którym wydłużanie fabuły tylko zaszkodziło. Z drugiej strony nie da się ukryć, że znajdą się też fani przygód Cichociemnych w odcinkach, którzy na wieść o kolejnej części będą skakać z radości. Tych akurat słowa Jerzego Kapuścińskiego z pewnością uradują. 

Czy decyzja o nakręceniu szóstego sezonu "Czasu honoru", jeśli zostanie potwierdzona, jest słuszna - chcielibyście zobaczyć, jak potoczą się dalsze losy Janka, Bronka, Michała i Władka?

"Czas honoru 5", niedziela godz. 21:15, TVP 2

Artykuł pochodzi z kategorii: Czas honoru

Reklama