Reklama

Bartosz Porczyk w galerii ludzkich uczuć

Czwartek, 26 stycznia 2012 (14:58)

Bartosz Porczyk jest aktorem znanym z wielu projektów muzycznych oraz teatralnych. Odtwórca jednej z głównych ról w nowym serialu "Galeria" zaśpiewał w teledysku promującym serial.

Zdjęcie

    /materiały prasowe
   
/materiały prasowe

Bartosz Porczyk napisał tekst i razem z Łukaszem Damrychem skomponował muzykę do czołówki serialu. Aktor wierzy, że w dzisiejszych czasach, gdzie ludzie spędzają wolny czas w galeriach handlowych, można zawrzeć przyjaźń, poznać drugiego człowieka a nawet miłość.

Bartosz Porczyk na co dzień jest związany z Teatrem Polskim we Wrocławiu. Był doceniany i nagradzany za dokonania na festiwalach teatralnych w kraju oraz za granicą.

W kwietniu 2011 r. ukazała się autorska płyta Porczyka pt. "Sprawca". Aktor promował ją w krawacie z mięsa, nawiązujac do kontrowersyjnej kreacji Lady Gagi.

Od 30 stycznia będzie można oglądać Bartosza Porczyka w serialu TVP 1 "Galeria". Porczyk wciela się w Adama, chłopaka, który został niesłusznie skazany na pobyt w więzieniu. Wreszcie wychodzi na wolność i chce wyrównać rachunki z ojczymem Tadeuszem Woydattem, właścicielem centrum handlowego.

Mamy dla Was teledysk promujący serial "Galeria". Sami zobaczcie!

GALERIA teledysk

Artykuł pochodzi z kategorii: Galeria

Reklama