Reklama

Hotelowe swingers party?

Środa, 31 października 2012 (14:37)

Flirt Sary i Tomasza to jeszcze nic. Personel Hotelu 52 za sprawą nowych gości będzie miał kolejny temat do plotek i spekulacji kto z kim. A może to po prostu swingersi?

Zdjęcie

Czy w Hotelu 52 dojdzie do wymiany partnerów? /  /Polsat
Czy w Hotelu 52 dojdzie do wymiany partnerów?
/ /Polsat

Swingersi w Hotelu 52


W Hotelu 52 przypadkiem spotykają się Ada Kowalska (Julia Wyszyńska) i Grzegorz Brudziński (Jerzy Połoński). Wiele lat temu byli ze sobą. Teraz Ada unika byłego partnera. W hotelu zatrzymała się razem z mężem Wojtkiem (Marcin Kwaśny). Grzegorz także nie jest sam - przyjechał w towarzystwie żony Aleksandry (Magdalena Bendek).
Brudziński stara się wykorzystać sytuację i doprowadza do konfrontacji między nim a Adą. Okazuje się, że wiele lat temu rozstali się przez... matkę Grzegorza. Tymczasem w restauracji hotelowej samotna Ola wdaje się w rozmowę z Wojtkiem. Odkrywają, że mają ze sobą wiele wspólnego. 

Zdjęcie

Sara przejdzie do działań
/ /Polsat

Sara prowokuje Tomasza...


Sara (Klaudia Halejcio) przyznaje się Marcie (Magdalena Lamparska), że nie może znieść obecności Tomasza (Filip Bobek). Jego opryskliwe zachowanie względem niej działa jej na nerwy. Antypatia nie przeszkadza jednak Sarze w ciągłej obserwacji konsjerża - stale na niego zerka. Zauważa to Marta. Dostrzega, że w tej całej "antypatii" więcej jest zainteresowania niż niechęci. Tymczasem w szatni dla personelu Sara zamyka się na klucz razem z Tomaszem. Chce zmusić go do wyjaśnień, dlaczego reaguje na nią tak toksycznie. Dalszy ciąg wydarzeń zaskoczy obojga...

Zdjęcie

Kuba wolałby zrezygnować z hucznego wesela
/ /Polsat

Kolejna ślubna przeszkoda - czy Marta i Kuba dojdą do porozumienia?


Przed Martą kolejna ślubna przeszkoda. Jej mama chce zaprosić prawie całą rodzinę na wesele.
- Wszyscy gadają, że jak się do kogoś chodziło, to wypada zaprosić - wyjaśnia serialowa recepcjonistka. - Bo się poobrażają.
Kuba (Paweł Tomaszewski) z kolei nie ma ochoty na huczne wesele, bo go na to nie stać. Marta popada w czarną rozpacz. Okazuje się, że decyzja o ślubie i weselu wcale nie należy do prostych, a co więcej - potrafi skłócić nawet wyjątkowo ugodową parę.

Zdjęcie

Artur dosyć ma ciągłego czekania na Natalię
/ /Akson Studio


Natalia jedzie na pierwsze w życiu tournée, a Artur wyprowadza się od Lipskiej!


Kajtek (Gabriel Piotrowski) wpada do gabinetu Natalii (Laura Samojłowicz) z nowinami - okazuje się, że zespół dostał zlecenie zagrania trzydniowego koncertu w Szczecinie. To jednak oznacza, że Lipska bezzwłocznie musi udać się na próbę, a po próbie spakować się na wyjazd. Natalia boi się o Hotel 52. Nie może przecież tak z dnia na dzień zostawić go bez opieki. Przysłuchujący się rozmowie Andrzej (Marek Bukowski) proponuje swoją pomoc.
Tymczasem Artur (Krzysztof Kwiatkowski) planuje romantyczny wieczór z Natalią - najpierw przejazd bryczką, potem wino nad Wisłą, a następnie podarowanie małego pudełeczka z niespodzianką w środku. Nie wie jednak, że Lipska ma inne plany na wieczór...
Gdy Natalia wróci nad ranem z próby, w fotelu zastanie Artura. Między parą dojdzie do ostrej wymiany zdań. Górski wyrazi swoje niezadowolenie - ma dosyć ciągłej rywalizacji z nową pasją Natalii. Postanowi na jakiś czas wyprowadzić się z domu!
- Ja mam tylko nudną pracę w hotelu. Nie mogę się z tobą mierzyć - doda na odchodnym.

Zdjęcie

Gość hotelowej restauracji będzie zachwycony sałatką przygotowaną przez Łukasza
/ /Akson Studio

Maciej Musiał okazuje się geniuszem kulinarnym


Beata (Ada Fijał) przypadkiem zabiera z kuchni sałatkę, którą przyrządził sobie Łukasz (Maciej Musiał). Wśród personelu kuchennego panuje popłoch. Leszek (Jakub Wieczorek) obawia się, że kuchenne rewolucje młodego przyniosą mu złą sławę. Także Beata z uwagą obserwuje reakcję gościa na sałatkę. Okazuje się, że sos autorstwa Łukasza to strzał w dziesiątkę. Klient prosi chłopaka do siebie, aby mu pogratulować.

Iwona nie zamierza wracać do Polski


Andrzej wraca do Polski. Spotyka się z Natalią. Opowiada o niewesołych wydarzeniach minionych dni. Okazuje się, że Marzena (Aleksandra Popławska) nie chce poddać się leczeniu farmakologicznemu. Uważa, że po psychotropach nie jest sobą. Iwona (Magda Cielecka) nie wyobraża sobie, że mogłaby zostawić Igora (Kamil Kula) w tak trudnym momencie. Ani myśli wracać do Polski. Natalia jest nieco przerażona. Obawia się, że na dłuższą metę Hotel 52 nie będzie mógł prawidłowo prosperować bez menedżera.

"Hotel 52" odc. 9., czwartek godz. 21:00, Polsat

Artykuł pochodzi z kategorii: Hotel 52

Reklama