Reklama

Karolina Gorczyca zakonnicą

Czwartek, 3 maja 2012 (10:04)

W lobby Hotelu 52 spotkają się Karolina Gorczyca w habicie i Cezary Łukaszewicz. Aktorka zagra Annę Makowską - starszą siostrę recepcjonisty Damiana (Krystian Kukułka). Zanim dziewczyna wstąpiła do klasztoru, była związana z Krzysztofem (Cezary Łukaszewicz). Przypadek sprawia, że Anna spotyka Krzysztofa, który wiele lat temu złamał jej serce...

Zdjęcie

/   /Polsat
/ /Polsat


Igor (Kamil Kula) postanawia zaciągnąć się do policji. Jego zdaniem, ruch i ciągła adrenalina dobrze by na niego wpłynęły. Iwona (Magdalena Cielecka) stara się wyperswadować synowi ten pomysł - nie chce, aby Igor narażał życie.

Marcin (Antoni Paradowski) umawia Natalię (Laura Samojłowicz) na spotkanie z nabywcą jej dwóch obrazów - Krzysztofem Janickim (Cezary Łukaszewicz). Mężczyzna planuje złożyć większe zamówienie na obrazy, do swojego biura turystycznego. Kuba (Paweł Tomaszewski) chce rozmówić się z Martą (Magdalena Lamparska). Ma pretensje do przyjaciółki, że nie zwraca na niego uwagi. W kłótni Kuba decyduje się na szczerość i wyznaje Marcie miłość. Co na to recepcjonistka?

W Hotelu 52 zjawia się zakonnica Anna (Karolina Gorczyca) - siostra Damiana (Krystian Kukułka). W Warszawie jest przejazdem. Wraca z urlopu. Przypadek sprawia, że Anna spotyka Krzysztofa Janickiego, który wiele lat temu złamał jej serce. Gdy pokonała załamanie nerwowe, postanowiła wstąpić do klasztoru. Teraz jej powołanie zostanie wystawione na próbę...

Natalię odwiedza Kajtek (Gabriel Piotrowski). Przyszedł zwrócić pieniądze, które ona mu pożyczyła, i zaprosić ją na wieczorny występ - razem z grupą kolegów robi pokaz hip-hopu. Po ciężkim dniu pracy Lipska, zamiast wracać do domu do Artura (Krzysztof Kwiatkowski), postanawia rozerwać się, podziwiając wyczyny Kajtka na ulicy. Korzystając z tego, że Andrzej (Marek Bukowski) wyjechał w sprawach służbowych, Prus (Jacek Koman) odwiedza wieczorem Iwonę z butelką wina i bagietką. Na wieść, że na kolacji zjawi się Igor, Wiktorowi rzędnie mina.

Emisja 10. odcinka 5. serii "Hotelu 52" w czwartek 3 maja o godz. 21:00 na antenie Polsatu.

Hotel 52 - zwiastun 62. odcinka /materiały prasoweArtykuł pochodzi z kategorii: Hotel 52

Reklama