Reklama

Klaudia Halejcio została recepcjonistką

Poniedziałek, 3 września 2012 (15:26)

Na recepcji Hotelu 52 zostaje zatrudniona nowa recepcjonistka. Jest nią 23-letnia Sara Wyrzykowska (Klaudia Halejcio), która na ładne oczy dokonuje rzeczy niemożliwych, a mężczyźni wręcz jedzą jej z ręki. Jednak niebawem w życiu Sary pojawi się ktoś, kto bardzo ją zaintryguje.

Zdjęcie

Sara (Klaudia Halejcio) i Marta (Magdalena Lamparska) /fot  /Polsat
Sara (Klaudia Halejcio) i Marta (Magdalena Lamparska)
/fot /Polsat

Zdjęcie

Klaudia Halejcio
/fot /Polsat

Sara już przy pierwszym spotkaniu powali Kubę (Paweł Tomaszewski) swoją... kobiecością. Bez skrępowania przebierze się w szatni w obecności bell boya. Ten z kolei nie będzie mógł oderwać wzroku od ponętnego ciała nowej koleżanki...

Sara jest oczytana, wykształcona i zna 4 języki obce. Bywa pyskata. Nie boi się mówić to, co myśli. Wzbudza jednak sympatię, bo ma dobre serce i zawsze służy pomocą. Cierpliwie będzie wysłuchiwała zatroskaną Martę (Magda Lamparska) i radziła jej, jak rozwiązać problemy damsko-męskie.

Zanim nowa recepcjonistka trafiła do Hotelu 52, pracowała w biurze podróży w Bydgoszczy. Właściciel biura specjalnie dla niej rozstał się z żoną, a przynajmniej tak powiedział Sarze. Młoda dziewczyna dała się otumanić, a tymczasem romans kwitł. Ukochany obiecywał nawet, że się z nią ożeni. Czar prysł, kiedy żona właściciela biura podróży odwiedziła rodziców Sary z prośbą, by zrobili porządek z córką, która podle poluje na żonatych mężczyzn. Z powodu rodzinnego skandalu Wyrzykowska uciekła do Warszawy.

Teraz Wyrzykowska mści się na płci przeciwnej. Nie interesują ją dłuższe związki, a adoratorów odprawia z kwitkiem. Już niebawem pojawi się jednak ktoś, kto wyjątkowo ją zaintryguje. Kto to będzie?

Najbliższy odcinek nowej serii "Hotelu 52" w czwartek, 6 września o godz. 21:00 na antenie Polsatu.

Sexy Klaudia Halejcio w "Hotelu 52" /Polsat


 

 

Artykuł pochodzi z kategorii: Hotel 52

Reklama