Reklama

Maciej Musiał zamieszka w "Hotelu 52"

Środa, 25 kwietnia 2012 (06:00)

Producenci serialu starali się jak najdłużej nie zdradzać, w którym odcinku wystąpi Maciej Musiał. Ale my już wiemy!


Zdjęcie

Maciej Musiał jako hałaśliwy gość Hotelu 52 /    /materiały prasowe
Maciej Musiał jako hałaśliwy gość Hotelu 52
/ /materiały prasowe

Maciej Musiał, który gościł w naszej redakcji, sam uchylił rąbka tajemnicy: - Pojawiam się w dwóch ostatnich odcinkach 5. sezonu "Hotelu 52". 

Zdjęcie

Dziecko bogatych rodziców robi, co chce
/ /materiały prasowe

Kogo tym razem zagra?
- Mój bohater, to taki Chuck Bass z "Plotkary" - wyjaśnia Maciek. - Jest synem bardzo bogatych rodziców, którzy mieszkają poza Warszawą, prowadzą swój biznes i żyją w odrealnionym świecie. Nie opiekują się swoim dzieckiem. Wysyłają go do bardzo dobrego liceum w stolicy i wynajmują mu pokój w hotelu.

Trzeba przyznać, że niewielu nastolatków może sobie pozwolić na taki luksus. Wierni widzowie serialu zapewne pamiętają, że pojawienie się nastolatków w hotelu nie wróży niczego dobrego. Jak będzie w przypadku postaci granej przez Maćka?
- Urządza imprezy, ma swoje zachcianki, jest głośny. Gra na gitarze, ale to nie jest jego pasją. To takie dziecko zamożnych rodziców, które jednego dnia chce być piłkarzem, a następnego kupuje sobie gitarę - wyjaśnia. Ale jak zapowiada Maciej, nieletni rezydent Hotelu 52 ma również zaskakiwać swoimi przemianami.

Wątek z Maciejem Musiałem pojawi się w 64. odcinku, który Polsat wyemituje 17 maja (historia zakończy się w 65. odcinku).

Zanim zobaczymy na ekranie idola nastolatek, spójrzmy co przyniesie 61. odcinek "Hotelu 52" (emisja w czwartek 26 kwietnia o godz. 21:00 w Polsacie)

"Hotel 52" - zwiastun odc. 61. /materiały prasoweArtykuł pochodzi z kategorii: Hotel 52

Reklama