Reklama

Nie rób drugiemu, co tobie niemiłe

Środa, 16 maja 2012 (14:02)

Niemałe zamieszanie w Hotelu 52 wywoła przybycie trzech słomianych wdowców, a także niepokornego nastolatka.

Zdjęcie

Słomiani wdowcy w Hotelu 52 /    /Polsat
Słomiani wdowcy w Hotelu 52
/ /Polsat

Panowie z nabrzmiałym kłopotem /Akson Studio


Igor (Kamil Kula) czeka w poczekalni szpitalnej. Rokowania lekarzy nie brzmią dobrze. Stan Marzeny (Aleksandra Popławska) jest ciężki. Szwedowi towarzyszy Michał (Rafał Królikowski), który wyznaje chłopakowi, że o ciąży Przybylskiej wiedział Andrzej (Marek Bukowski).

Iwona (Magdalena Cielecka) wraca roztrzęsiona do domu. Żąda wyjaśnień od męża - dowiedziała się od Prusa (Jacek Koman), że Wysocki ma inną kobietę. Andrzej wyznaje, że nie chodzi o romans, tylko o Marzenę. Czy Iwona wybaczy mężowi, że ją okłamywał?

Kuba (Paweł Tomaszewski) oznajmia Natalii (Laura Samojłowicz), że chce odejść z hotelu. Lipska przekonuje go do zmiany decyzji. Bez niego Hotel 52 nie będzie taki sam. Czy Kuba jednak zostanie?

Natalia dziękuje Marcinowi (Antoni Paradowski) za wsparcie. Gdyby nie on, nigdy nie wróciłaby do malowania. Konsjerż zbiera się w sobie, aby wyznać Natalii... miłość. Czy ostatecznie zdobędzie się na szczerość?

Robimy melanż na grubo /Akson Studio

Tymczasem w Hotelu 52 odbywa się kurs kulinarny dla kawalerów. Biorą w nim udział: Marek (Grzegorz Małecki), Adrian (Wojciech Chorąży) i Jurek (Bartosz Żukowski). Ich żony pracują za granicą. Jako słomiani wdowcy postanowili się nieco rozerwać i podszkolić w kuchni. Poza tym liczą na dodatkowe atrakcje. Adrian ma dość życia w przymusowym celibacie i nachodzi go chętka na... przygodny seks. Kuba sprowadza prostytutkę (Elena Leszczyńska) dla gościa. Niestety, tym razem niesubordynacja bell boya zostanie ukarana! A słomiani wdowcy zaczną podejrzewać po tym incydencie, że ich żony dorabiają za granicą własnym ciałem.

Do Hotelu 52 przybywa też 16-letni Łukasz (Maciej Musiał), syn zamożnych znajomych Natalii. Jego rodzice (Dorota Zięciowska i Leon Charewicz) postanowili, że przez 3 miesiące chłopak będzie mieszkał w hotelowym apartamencie. W tym czasie ma uczęszczać na kurs przygotowujący do nauki w Cambridge. Niepozorny nastolatek da się personelowi we znaki, a jego nierozważne zachowanie doprowadzi do tragedii...

"Hotel 52" odc. 64, czwartek godz. 21:00, Polsat

Artykuł pochodzi z kategorii: Hotel 52

Reklama