Reklama

Nowi bohaterowie - nowe kłopoty

Środa, 1 sierpnia 2012 (12:27)

Na planie „Hotelu 52” praca wre, a tematem numer jeden są... złamane serca. Do ekipy dołączyli bowiem pracownicy, których łączy jedna rzecz – mają za sobą trudne związki i nie chcą angażować się w nowe.


Zdjęcie

Klaudia Halejcio jako Sara. Nowa recepcjonistka nie boi się mówić, co myśli /  /MWMedia
Klaudia Halejcio jako Sara. Nowa recepcjonistka nie boi się mówić, co myśli
/ /MWMedia

Hotelowe nowości

liczba zdjęć: 9

- Scenarzyści postawili na płeć piękną. Dwie nowe i atrakcyjne twarze ostro namieszają wśród naszego doborowego towarzystwa i będą na językach wszystkich - zdradza nam Grzegorz Kuczeriszka, reżyser.

Ale oprócz pań - Ady Fijał i Klaudii Halejcio - do ekipy dołączył Filip Bobek. Aktor pojawi się jako nowy konsjerż. Ma za sobą nie tylko doskonałe doświadczenie zawodowe, ale i... poważny zawód miłosny. Dlatego na początku będzie chciał trzymać się z daleka od nowej recepcjonistki Sary Wyrzykowskiej (Klaudia Halejcio). Jej urok podziała też na Kubę (Paweł Tomaszewski).
- Jest oczytana i zna cztery języki obce. Doskonale zdaje sobie sprawę, że przyciąga uwagę mężczyzn, lecz nie interesuje ją trwały związek. Adoratorów odprawia z kwitkiem, do czasu, kiedy zjawi się ktoś, kogo tak łatwo nie uda się spławić - charakteryzuje swoją postać Klaudia Halejcio. 

Zdjęcie

Beata (Ada Fijał) wspomina swoje małżenstwo jako koszmar
/ /MWMedia

Chciała zapomnieć

Jej bohaterka jest przeciwieństwem Beaty Krajewskiej (Ada Fijał), nowej szefowej sali restauracyjnej. To była żona Andrzeja (Marek Bukowski), który przejmie część menadżerskich obowiązków Iwony (Magdalena Cielecka), obecnie przebywającej u syna w Niemczech.
- Beata chciała zapomnieć o przeszłości, lecz ona dopada ją w najmniej oczekiwanym momencie. Po czterech latach wraca z Anglii i zostaje zatrudniona w hotelu, nie zdając sobie sprawy, że wkrótce stanie oko w oko z byłym mężem. Zastanawia się nad odejściem, jednak nie może pozwolić sobie, by stracić pracę. Jej największym sprzymierzeńcem okaże się kelner Robert - opowiada Ada Fijał.

Ślub czy rozstanie?

Miłosne zawirowania nie ominą też głównych bohaterów. Natalia (Laura Samojłowicz) i Artur (Krzysztof Kwiatkowski) ponownie są razem, on nawet myśli o... ślubie. Do ceremonii szykować się też będzie Marta (Magdalena Lamparska), jednak nie wiadomo, czy jej narzeczony Kuba, zauroczony Sarą nie zmieni zdania?

KRAS

Artykuł pochodzi z kategorii: Hotel 52

Tele Tydzień

Reklama