Reklama

Pożar w "Hotelu 52"!

Środa, 7 marca 2012 (13:05)

W kuchni "Hotelu 52" wybuchnie pożar! Świadkiem zdarzenia będzie Ewa Kutynia. W hotelu zameldują się również: Marcin Piętowski i Joanna Sydor.

Zdjęcie

/    /Polsat
/ /Polsat

Andrzej (Marek Bukowski) z Iwoną (Magdalena Cielecka) robią sobie "dzień wagarowicza" - wspólny spacer, obiad, kino - żeby oderwać się od codziennych problemów. Obowiązkowa Iwona daje się namówić bez większych starań. Igor (Kamil Kula) wciąż próbuje otrząsnąć się po zniknięciu Marzeny (Aleksandra Popławska). Tymczasem Michałowi (Rafał Królikowski) udaje się zdobyć kontakt do Przybylskiej i pod pretekstem spraw służbowych umawia się z nią na spotkanie. Ku swojemu zdziwieniu odkrywa, że Marzena jest w ciąży! Horwat dzwoni z tą informacją do Andrzeja.  Jaka będzie reakcja Andrzeja i czy powiadomi syna o tym, że będzie ojcem?
W Hotelu 52 zjawiają się Kalina i Filip Gajdowie (Ewa Kutynia i Marcin Piętowski). Kobieta ma amnezję po pożarze, w którym zginęło jej kilkuletnie dziecko. Jak się okazuje, Filip, choć kocha i troszczy się o żonę, ułożył sobie nowe życie. 

Zdjęcie

/ /Polsat

W tym samym czasie w hotelu melduje się ciężarna Agata (Joanna Sydor), kobieta, z którą Gajda spotyka się od czasu pożaru. W wyniku kłótni pomiędzy Leszkiem (Jakub Wieczorek) a Żenią (Sławomir Zapała) w hotelowej kuchni dochodzi do niegroźnego pożaru, czego świadkiem jest Kalina. Wypadek przywraca Gajdowej pamięć.
Leszek próbuje namówić Artura (Krzysztof Kwiatkowski), żeby zatrudnił go w nowym hotelu. Górski przez wzgląd na Natalię (Laura Samojłowicz) kategorycznie odmawia. Tymczasem z powodu intrygi Marcina (Antoni Paradowski), Lipska zaczyna podejrzewać, że Artur chce podkupić jej pracowników. Między parą dojdzie do ostrej sprzeczki.
Czy Marcinowi uda się w końcu skłócić Natalię i Artura? 

Emisja 5. odcinka piątej serii "Hotelu 52" 29 marca o godz. 21:00 w Polsacie.

Artykuł pochodzi z kategorii: Hotel 52

Reklama