Reklama

Słodko-gorzka zemsta

Środa, 24 października 2012 (13:30)

Hotel 52 będzie świadkiem niecodziennego wydarzenia. Gość hotelowy (Piotr Szwedes) będzie paradował w stroju… króliczka. Dzięki inicjatywie Tomasza (Filip Bobek) Kuba (Paweł Tomaszewski) zdecyduje się na ważny krok w życiu, z kolei Natalia (Laura Samojłowicz) znów zmierzy się z trudnymi wyborami kosztem związku.

Zdjęcie

Piotr Szwedes jako skompromitowany Wiktor /  /Akson Studio
Piotr Szwedes jako skompromitowany Wiktor
/ /Akson Studio

W Hotelu 52 pojawia się Wiktor Rowicki (Piotr Szwedes). To znany w światku hotelarskim krytyk. Od lat jeździ po Europie, oceniając hotele. Prowadzi bloga, w którym opisuje doświadczenia hotelarskie. Personel Hotelu 52 zostaje postawiony w stan całkowitej gotowości. Każdy chce wypaść jak najlepiej przed "Neronem". W tym samym czasie w hotelu melduje się Alicja (Anna Kerth). W restauracji przysiada się do Wiktora, wyraźnie go kokietując. To córka Janusza (Aleksander Mikołajczak), właściciela pensjonatu, który po krzywdzącej opinii Rowickiego splajtował. Przynajmniej tak uważa Alicja. Teraz szykuje słodką zemstę, by nadszarpnąć reputację krytyka. Dzięki pomysłowości Tomasza (Filip Bobek) dobre imię skompromitowanego Rowickiego ma szansę być uratowane... Ale zanim to nastąpi, personel hotelowy przebierze się w... kostiumy zwierząt!

Hotelowe ZOO

liczba zdjęć: 10

Marta jest zrozpaczona. Kubie nie spieszy się do oświadczyn. Co więcej - nie uważa, aby były one konieczne. Skoro kocha Martę, czego trzeba chcieć więcej?  A jednak korzystając z nietypowych okoliczności w hotelu Kuba podejmie jedną z ważniejszych życiowych decyzji. W przebraniu niedźwiedzia poprosi Martę (Magdalena Lamparska) o rękę!

Kryzys przeżywa także Natalia - dostrzega, że rozwijanie pasji odbywa się kosztem związku. Coraz rzadziej widzi się z Arturem, jest ciągle zmęczona, bo próby odbywają się do późnej nocy. 

Marta dostrzega, że w postawie Tomasza względem Sary jest coś "więcej". Sara nie dopuszcza do siebie podobnych myśli. Ale czy na pewno? Ona także czuje podskórnie, że między nią a Tomaszem iskrzy...Tymczasem konsjerż podpytuje Roberta o Sarę. Mimochodem przyznaje, że kilka lat temu został na tyle głęboko zraniony przez kobietę, że do tej pory woli trzymać się z dala od związków.

Andrzej dowiaduje się przez telefon, że Iwona postanowiła przedłużyć pobyt w Niemczech, aby nadal wspierać Igora. Wysocki jest zły. Ma dosyć życia na odległość. Natalia proponuje mu zastępstwo za Iwonę - na czas nieobecności menedżerki miałby przejąć jej obowiązki. Jednak Andrzej źle znosi rozłąkę z Iwoną. Czy spróbuje zagłuszyć tęsknotę romansem? Dochodzi do wniosku, że musi walczyć o swoje szczęście. Dlatego postanawia pojechać do Niemiec, aby wesprzeć syna i zobaczyć się z Iwoną. Na Natalii decyzja Andrzeja wywrze spore wrażenie. Sama zacznie się zastanawiać nad swoimi życiowymi wyborami. 

"Hotel 52", czwartki godz. 21:00, Polsat


Artykuł pochodzi z kategorii: Hotel 52

Reklama