Reklama

Zamieszanie w Hotelu 52

Czwartek, 9 sierpnia 2012 (14:54)

Trwają zdjęcia do 6. serii „Hotelu 52”. Co zobaczymy w serialu po wakacjach? Nową obsadę i jeszcze bardziej „pokręconych” hotelowych gości – zapowiadają twórcy hitu.

Zdjęcie

Aktorkę i piosenkarkę zobaczymy w roli Beaty Krajewskiej, która po kilku latach spędzonych w Londynie wraca do Polski. Ponieważ ma doświadczenie restauratorskie, zostaje szefową
sali w Hotelu 52. /fot  /Polsat
Aktorkę i piosenkarkę zobaczymy w roli Beaty Krajewskiej, która po kilku latach spędzonych w Londynie wraca do Polski. Ponieważ ma doświadczenie restauratorskie, zostaje szefową sali w Hotelu 52.
/fot /Polsat

Zdjęcie

Anita Sokołowska
/fot /AKPA

Przed nami wiele niespodzianek. Zmienią się główni bohaterowie serialu, ale spokojnie - tylko wizualnie! Natalia (Laura Samojłowicz) będzie miała nową fryzurę, a Igor (Kamil Kula) zapuści brodę. Poza tym Natalia porzuci malarstwo na rzecz śpiewania. Co jeszcze? 

W "Hotelu 52" pojawi się mnóstwo nowych twarzy. Do ekipy dołączyła m.in. Ada Fijał. - Zagram nową menedżer hotelowej restauracji - opowiada nam aktorka. Wygląda na to, że jej postać nieźle namiesza w życiu bohaterów serialu. - Beata okaże się byłą żoną Andrzeja (Marek Bukowski).

A ponieważ nie rozstali się w przyjaźni, a Andrzej ma na sumieniu przewinienia z przeszłości, spotkanie tych dwojga nie pozostanie bez wpływu na losy pracowników Hotelu 52 - mówi tajemniczo Ada Fijał. Aktorka zdradza nam także, że jeden z pracowników hotelu wpadnie Beacie w oko... Ciekawe - który? Poza Adą Fijał w serialu zobaczymy jeszcze całą plejadę gwiazd: Łukasza Płoszajskiego, Anetę Zając, Anitę Sokołowską i Joannę Koroniewską.

Marta Uler

Artykuł pochodzi z kategorii: Hotel 52

Super TV

Reklama