Reklama

Powrót Polaków

Środa, 26 września 2012 (09:23)

9 października na antenie TVP 2 pojawią się premierowe odcinki serialu komediowego „Ja to mam szczęście!”. Drugi sezon będzie emitowany pięć razy w tygodniu - od poniedziałku do piątku o 19:25. Sprawdź szczegóły!

Zdjęcie

Rodzinka Polaków w komplecie /fot  /Agencja W. Impact
Rodzinka Polaków w komplecie
/fot /Agencja W. Impact

W rodzinie Polaków, bo tak właśnie nazywają się bohaterowie "Ja to mam szczęście"!, wszystkie drogi niezmiennie prowadzą do kuchni. To tu toczy się ich życie, to tu rozgrywa się akcja kolejnych odcinków. Okaże się, że dzieciaki Joanny (Kinga Preis) i Jerzego (Jacek Braciak) rosną jak na drożdżach. Popalająca papierosy Ela (Natalia Idzikiewicz) postanowi iść na całonocną imprezę. Jej mama nie zechce się na to zgodzić - chyba, że starszy brat Marcin (Antek Królikowski) będzie służył jej za przyzwoitkę. Ten jednak zapragnie... się ożenić. Ostra reakcja ojca da mu jednak sporo do myślenia. Zosia (Weronika Kosobudzka) będzie przeżywać kryzys związany z wiekiem. Uzna, że jest stara i musi oszczędzać na emeryturę. Tymczasem Joanna - ku przerażeniu całej rodziny - przejdzie na dietę.

Zdjęcie

Serialowa Joanna (Kinga Preis)
/fot /Agencja W. Impact

W nowym sezonie nie zabraknie oczywiście wizyt dziadków i przyjaciół , dzięki którym życie Polaków nabiera pikanterii - czy tego chcą, czy nie. Katarzyna (Ewa Kasprzyk), Adela (Anna Seniuk) i Bolesław (Zdzisław Wardejn) oraz Iwona (Dominika Kluźniak) i Tadeusz (Tomasz Karolak) pokażą, na co ich stać. Pojawi się też nowy kolega Zosi, który oficjalnie zostanie jej narzeczonym. W gościnnych epizodach zobaczymy m.in. Jolantę Fraszyńską i Violę Arlak.

- Siłą drugiego sezonu są nieprawdopodobnie zabawne scenariusze Karola Klementewicza i Kuby Wecsilego, którzy swoim humorem i lekkością opowiadania zniewalają i przykuwają uwagę zarówno dorosłych widzów, jak i młodzieży - zapowiada Dorota Kośmicka-Gacke, producentka "Ja to mam szczęście!". - Bliskie problemów i niekończących się scysji między rodzicami a dzieciakami tematy podsuną rodzicom wiele rozwiązań, które można zastosować w mniej komediowym życiu codziennym. Drugi sezon to prawdziwa "Wojna domowa" XXI wieku z prawdziwymi torpedami komediowymi, jakimi są Kinga Preis i Jacek Braciak. Już nie mogę doczekać się odcinka, w którym serialowy Jerzy wyląduje na kanapie "Pytania na Śniadanie" w ogniu prawdziwych pytań.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z przedpremierowego pokazu "Ja to mam szczęście!" z udziałem gwiazd!

Powraca rodzina Polaków

liczba zdjęć: 11

Artykuł pochodzi z kategorii: Ja to mam szczęście

Agencja W. Impact

Reklama