Reklama

Uczą rodziców, jak się zabezpieczać

Środa, 16 maja 2012 (11:51)

Joanna w ciąży? U Polaków wszystko jest możliwe! Bohaterów serialu czekają kolejne zmiany: Marcin zmienia dziewczyny jak rękawiczki, a Iwona - pracę.

Zdjęcie

Tak się wita gości z Anglii /    /materiały prasowe
Tak się wita gości z Anglii
/ /materiały prasowe

Przez dom Polaków jak zwykle przewiną się tabuny gości - zarówno tych mile, jak i niemile widzianych.
Marcin najpierw przyprowadzi Patrycję (Iza Zwierzyńska), którą przedstawi jako swoją dziewczynę i ogłosi, że będzie u niego mieszkać, a już w następnym odcinku będzie spotykał się właścicielką salonu kosmetycznego - kobietą tak dojrzałą jak jego własna macocha.
Z kolei do Elki w odwiedziny przyjedzie koleżanka z Anglii. Jerzy tak serdecznie będzie chciał ją ugościć, że dostanie szlaban na wychodzenie z pokoju.

Zdjęcie

Czyżby Jerzy zakupił to wdzianko w obwoźnym kramie Iwony?
/ /materiały prasowe

Przyjaciółka Joanny, Iwona (Dominika Kluźniak) znalazła nową pracę - została obwoźnym sprzedawcą... sex-zabawek! Za to Tadeusz (Tomasz Karolak) odkąd odkrył, że jego IQ zbliżone jest do poziomu inteligencji Einsteina, wciąż marzy o nagrodzie Nobla. Stefan (Przemysław Sadowski) - były mąż Joanny - poprosi Polaków, żeby zajęli się przez weekend jego roślinką. Okaże się, że lista wymagań jest kilometrowa. Roślina to unikatowe drzewko bonzai, warte kilka tysięcy.

Ale największa panika wybuchnie, gdy Joanna podzieli się swoimi obawami: może być w ciąży. Jerzy wpadnie w histerię, a zdegustowane taką możliwością starsze dzieci zasugerują rodzicom, by korzystali jednak ze środków antykoncepcyjnych...

"Ja to mam szczęście", środa godz. 20:45, TVP 2 (powtórki w soboty i niedziele o godz. 14:35)Artykuł pochodzi z kategorii: Ja to mam szczęście

Reklama